Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Mundisal gel 8 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Mundisal gel 8 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mundisal gel se používá bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE:Mundisal (Cholini salicylas) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mundisal gel 8 g koupíte i tady

Specifikace Mundisal gel 8 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce Mundipharma
Nejnižší cena 96 Kč

Gel se používá bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu. Přípravek je možné použít i při prořezávání zubů. ... a dál?

Produkt Mundisal gel 8 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mundisal gel 8 g - parametry

Název produktu: Mundisal gel 8 g
Výrobce: Mundipharma
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mundisal gel se používá bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE:Mundisal (Cholini salicylas) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Mundisal musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Mundisal a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Mundisal používat 3. Jak se přípravek Mundisal používá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak přípravek Mundisal uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK MUNDISAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Mundisal gel se po nanesení na postižené místo rychle vstřebává ze sliznice a velmi účinně tlumí bolest. Útlum bolesti se dostaví 2-3 minuty po nanesení na bolestivé místo a trvá po dobu 2-3 hodin. Přípravek Mundisal gel se používá při bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu. Přípravek je možné použít i při prořezávání zubů. Mundisal gel mohou používat dospělí, mladiství i děti. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK MUNDISAL POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Mundisal: - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku Mundisal nebo na salicyláty. Těhotenství a kojení V období těhotenství a kojení by se měl přípravek používat s opatrností a podle pokynů lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Při doporučeném dávkování přípravek neovlivňuje pozornost a schopnost soustředění. Důležité informace o některých složkách přípravku Mundisal Tento léčivý přípravek obsahuje malé množství alkoholu, méně než 100 mg v jedné dávce. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK MUNDISAL POUŽÍVÁ Stránka 2 z 3 Pokud lékař neurčí jinak, čistým prstem naneste asi 0,5-1cm dlouhý proužek gelu na postižené místo na sliznici a lehce vmasírujte. Gel se může nanášet 3-4x denně před jídlem a před spaním. Pokud to intenzita bolestivosti vyžaduje, můžete opakovat léčbu každé 2-3 hodiny. Způsob použití: Tubu otevřete hrotem ve šroubovacím uzávěru. Jestliže jste použil(a) více přípravku Mundisal, než jste měl(a): Při předávkování nebo náhodném požití gelu dítětem, vyhledejte lékaře. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.