Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml

Léky

Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml

Hodnocení: 1x
  • 5

Mugotussol sirup se používá k léčbě suchého, neproduktivního vyčerpávajícího kašle, který narušuje váš spánek. Zklidňuje nutkání kašlat. Ulevuje od škrábání a dráždění v krku. Suchý kašel není spojen s tvorbou hlenu, a tudíž není co „vykašlávat“. Tento kašel je popsán jako unavující, vyčerpávající, který obtěžuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml koupíte i tady

Specifikace Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml

Kategorie Léky
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 128 Kč

Mugotussol sirup je léčivý přípravek proti kašli. Ulevuje od suchého, dráždivého kašle. Přípravek Mugotussol sirup mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Mugotussol sirup užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají dle potřeby až 3x denně 15 ml sirupu, každých 6-8 hodin. Maximální denní dávka je 45 ml sirupu. Bez porady s lékařem neužívejte sirup déle než 3-5 dní. Složení: Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 10 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou dihydrát » ... a dál?

Produkt Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml - parametry

Název produktu: Mugotussol 10 mg / 5 ml sirup 190 ml
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Mugotussol sirup se používá k léčbě suchého, neproduktivního vyčerpávajícího kašle, který narušuje váš spánek. Zklidňuje nutkání kašlat. Ulevuje od škrábání a dráždění v krku. Suchý kašel není spojen s tvorbou hlenu, a tudíž není co „vykašlávat“. Tento kašel je popsán jako unavující, vyčerpávající, který obtěžuje večer zvláště po ulehnutí. Objevuje se téměř vždy na počátku akutního zánětlivého onemocnění jako první reakce sliznice dýchacích cest. Tento kašel je nutné tlumit. Mugotussol™ Rychlý nástup účinku za 15 -30 minut. Ulevuje od škrábání a dráždění v krku. Zklidňuje nutkání kašlat po dobu až 6 hodin, což pacienti ocení zejména v noci. Příjemné meruňko–vanilkové aroma. Neobsahuje alkohol, cukr ani barviva. Pro dospělé a děti od 12 let. Použití Kdy se používá Mugotussol™ sirup? Mugotussol™ sirup se používá k léčbě suchého, neproduktivního vyčerpávajícího kašle, který narušuje váš spánek. Příznaky suchého kašle hlen není přítomen příčinou kašle je podráždění v krku, překrvení a otok sliznice dýchacích cest, vdechnutí cizího tělíska nejvíce zatěžuje pacienta večer, po ulehnutí pocit škrábání v krku přetrvávající kašel bez vykašlání hlenu kašel zní suše, zvukový projev kovový / drsný intenzita kašle se zvyšuje po nádechu Působení Jak účinkuje Mugotussol™? Mugotussol™ obsahuje účinnou látku dextromethorphan, u níž byla prokázána účinnost proti kašli. Dextromethorphan zmírňuje kašel přímo přes centrum ovládající kašlací reflex. Nástup účinku za 15-30 minut od podání. Působí přibližně 3 až 6 hodin. Dávkování Dospělí a děti od 12 let: 15ml sirupu až 3krát denně, každých 6-8 hodin, podle potřeby. Maximální dávka 45 ml sirupu denně by neměla být překročena. Více informací naleznete v příbalové informaci. Prosím, přečtěte si ji před použitím. Složení Účinná látka dextromethorphan je široce používána a je prokázáno, že je bezpečná, pokud se používá dle daných pokynů uvedených v příbalové informaci. Mugotussol™ neobsahuje barviva, alkohol ani cukr (tzn. neobsahuje sacharózu, laktózu ani fruktózu). Účinná látka Dextromethorphani hydrobromidum monohydricum (10 mg v 5 ml) Doba použitelnosti 3 roky, po prvním otevření 12 měsíců Balení 190 ml Více informací o pomocných látkách naleznete v příbalové informaci. Prosím, přečtěte si ji před použitím. Mugotussol sirup je lék určený k úlevě od suchého, dráždivého kašle, resp. jeho příznaků, které utiší poměrně rychle, zpravidla během 15-30 minut. Působí tak, že snižuje nutkání kašlat po dobu cca 6 hodin, dále zklidňuje podrážděnost v krku. Jedná se o lék k vnitřnímu užití, je určený pro dospělé a děti od 12 let. MUGOTUSSOL 10 mg/5 ml se užívá k úlevě od suchého, dráždivého kašle.

Obsahuje léčivou látku dextromethorfan-hydrobromid, který patří do skupiny léčivých přípravků proti kašli (tzv. antitusika), která poskytují úlevu od suchého kašle.

Přípravek je určen pro použití u dospělých a dětí ve věku 12 let a starších.   Mugotussol sirup 190ml od Boehringer Ingelheim na www.GigaLekarna.cz za 119 Kč . Mugotussol 1


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.