Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci

Knihy naučná literatura

MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Urinoterapie a nemoci byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti. Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Kniha Urinoterapie a nemoci byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti. Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení organismu a urinoterapeutické prostředky boje s nemocemi. Přináší také značné množství poznatků z výzkumů vlastností, složek a účinků uriny z publikovaných prací předních evropských a amerických lékařů, » ... a dál?

Produkt MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci

MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci - parametry

Název produktu: MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 221 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Urinoterapie a nemoci byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti.

Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení organismu a urinoterapeutické prostředky boje s nemocemi.

Přináší také značné množství poznatků z výzkumů vlastností, složek a účinků uriny z publikovaných prací předních evropských a amerických lékařů, farmaceutů, biologů v nejrůznějších výzkumných ústavech, univerzitách a klinikách. V celém světě jsou totiž urinoterapie a homeopatie běžnou záležitostí a žádným tabu.

Do potřebných podrobností jsou popsány přírodní léčebné postupy pro zbavení organismu letitých nánosů v cévách, lymfatických cestách, střevech, ledvinových a žlučových kamenů, postupy při běžných infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, ale i doporučení při zákeřných nemocech dětí a dospělých.

Je samozřejmé, že kniha nenahrazuje v žádném případě nezbytnou lékařskou spolupráci a péči o pacienta. V celé řadě potíží, jako jsou například virózy a důsledky prochlazení horních dýchacích cest, drobná poranění, bolesti kosterního aparátu a mnohé jiné potíže si můžeme překvapivě snadno a velice účinně pomoci sami. Jak, to se dočteme v příslušných kapitolách. Kniha je vybavena rejstříkem a slovníčkem odborných výrazů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.