Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mucosolvan Junior sirup 120 ml

Léky

Mucosolvan Junior sirup 120 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE MUCOSOLVAN junior Sirup Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíteMUCOSOLVAN junior užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Mucosolvan Junior sirup 120 ml

Kategorie Léky
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 83 Kč

Pomáhá obnovit normální funkci dýchacích cest. Mucosolvan ® junior, sirup se hodí pro děti všech věkových kategorií i pro dospělé. Pomáhá obnovit normální funkci dýchacích cest. Jeho užívání je příjemné v kašlem podrážděných dýchacích cestách a pomáhá z nich odstranit hlen. Neobsahuje alkohol a je vhodný i pro diabetiky. ... a dál?

Produkt Mucosolvan Junior sirup 120 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mucosolvan Junior sirup 120 ml - parametry

Název produktu: Mucosolvan Junior sirup 120 ml
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE MUCOSOLVAN junior Sirup Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíteMUCOSOLVAN junior užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7-10 dnů (u dětí do 6 let během 3 dnů), musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je MUCOSOLVAN junior a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete MUCOSOLVAN junior užívat Jak se MUCOSOLVAN junior užívá Možné nežádoucí účinky Jak MUCOSOLVAN junior uchovávat Další informace 1. CO JE MUCOSOLVAN junior A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu (a související záněty středouší a vedlejších dutin nosních), a dále o chronická onemocnění jako např. chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích cest jsou provázena zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Mukolytická léčba (tzn. léčba snižující viskozitu hlenu) usnadňuje toto vykašlávání. Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN junior, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látka pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek zajišťující transport hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Sirup MUCOSOLVAN junior je určen především pro děti do 12 let, mohou ho však užívat i dospívající a dospělí. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MUCOSOLVAN junior UŽÍVAT Neužívejte MUCOSOLVAN junior jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ambroxol nebo na kteroukoli další složku přípravku Zvláštní opatrnosti při použití přípravku MUCOSOLVAN junior je zapotřebí MUCOSOLVAN junior, sirup, obsahuje 7,35 g sorbitolu v maximální doporučené denní dávce (30 ml). Sorbitol může mít mírný laxativní účinek. Pokud Vám bylo někdy lékařem oznámeno, že trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, vyhledejte před zahájením užívání přípravku MUCOSOLVAN junior svého lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.