Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mucosolvan 30 mg 20 tablet

Léky

Mucosolvan 30 mg 20 tablet

Hodnocení: 16x
  • 3.9375

Informace pro použití, čtěte pozorně! Mucosolvan Ambroxoli hydrochloridum tablety roztok k perorálnímu podání a k inhalaci Složení Tablety Léčivá látka: Ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 1 tabletě Pomocné látky: Kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktosy, magnesium-stearát Roztok k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mucosolvan 30 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Mucosolvan 30 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 56 Kč

Mucosolvan tablety užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu (a související záněty středouší a vedlejších dutin nosních), a dále o chronická onemocnění jako např. chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích cest jsou provázena zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým » ... a dál?

Produkt Mucosolvan 30 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mucosolvan 30 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Mucosolvan 30 mg 20 tablet
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 56 Kč
Maximální cena: 83 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.94 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.9375
Podrobný popis:

Informace pro použití, čtěte pozorně! Mucosolvan Ambroxoli hydrochloridum tablety roztok k perorálnímu podání a k inhalaci Složení Tablety Léčivá látka: Ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 1 tabletě Pomocné látky: Kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktosy, magnesium-stearát Roztok k perorálnímu podání a k inhalaci Léčivá látka: Ambroxoli hydrochloridum 15 mg ve 2 ml ( = 50 kapek) roztoku Pomocné látky: Monohydrát kyseliny citronové, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, benzalkonium-chlorid, čištěná voda Indikační skupina Expektorancia, mukolytika Charakteristika Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látka pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek zajišťující posun hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Indikace Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu (a související záněty středouší a vedlejších dutin nosních), a dále o chronická onemocnění jako např. chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích cest jsou provázena zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Mukolytická léčba (tzn. snižující viskozitu hlenu) usnadňuje toto vykašlávání. MUCOSOLVAN, tablety, je určen pro dospělé. MUCOSOLVAN, roztok, je určen pro dospělé, mladistvé i děti. Kontraindikace MUCOSOLVAN nesmí být užíván pacienty se známou přecitlivělostí na ambroxol nebo jiné látky obsažené v přípravku. Mucosolvan nesmí být užíván v případě vzácných vrozených onemocnění, při nichž nemohou být užívány některé pomocné látky (viz odstavec Upozornění). Nežádoucí účinky MUCOSOLVAN je obvykle dobře snášen. Mohou se dostavit lehké zažívací obtíže (pálení žáhy, nechutenství, příležitostně pocit na zvracení, zvracení, průjem). Mohou se vyskytnout alergické reakce, zejména kožní vyrážky, kopřivka, angioedém, anafylaktické reakce (včetně anafylaktického šoku). Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání (podávání dětem) přípravku poraďte s lékařem. Pokud se při užívání přípravku MUCOSOLVAN objeví nová vyrážka na kůži nebo na sliznici, je třeba lék vysadit a okamžitě vyhledat lékaře. Může se jednat o vzácné kožní projevy (vyvolané vlastním onemocněním nebo užíváním dalších léků), které se mohou objevit při užívání mukolytických látek, jako je např. ambroxol. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání (podávání dětem) přípravku poraďte s lékařem. Interakce Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.