Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml

Léky na dýchání

Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml

Hodnocení: 15x
  • 4

MUCONASAL PLUS můžete používat bez porady s lékařem ke snížení otoků zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu u běžných nachlazení a při alergické rýmě. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Muconasal Plus Nosní sprej, roztok Tramazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml koupíte i tady

Specifikace Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce ISTITUTO DE ANGELI
Nejnižší cena 85 Kč

Ke snížení otoků zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu u běžných nachlazení a při alergické rýmě. Po podání přípravku se účinek projeví po již 5 minutách a přetrvává zpravidla až 8–10 hodin. Součástí přípravku jsou také éterické oleje cineol (eukalyptol), levomenthol a kafr, které příznivě ovlivňují celkové působení přípravku. ... a dál?

Produkt Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml

Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml - parametry

Název produktu: Muconasal Plus Roztok ve spreji 10 ml
Výrobce: ISTITUTO DE ANGELI
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 114 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

MUCONASAL PLUS můžete používat bez porady s lékařem ke snížení otoků zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu u běžných nachlazení a při alergické rýmě. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Muconasal Plus Nosní sprej, roztok Tramazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte MUCONASAL PLUS užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů (u dětí do 3 dnů), musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je MUCONASAL PLUS a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete MUCONASAL PLUSužívat Jak se MUCONASAL PLUS užívá Možné nežádoucí účinky Jak MUCONASAL PLUS uchovávat Další informace 1. CO JE MUCONASAL PLUS A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Oteklá nosní sliznice doprovází často nachlazení a alergickou rýmu. MUCONASAL PLUS můžete používat bez porady s lékařem ke snížení otoků zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu u běžných nachlazení a při alergické rýmě. MUCONASAL PLUS můžete také použít po poradě s lékařem k usnadnění odtoku sekretu při zánětech vedlejších nosních dutin a středního ucha. Po podání přípravku MUCONASAL PLUS se účinek projeví během 5 minut a přetrvává zpravidla až 8 - 10 hodin. Léčivá látka tramazolin-hydrochlorid je alfa-sympatomimetikum, zužuje cévy, tím sníží bezprostředně po podání otok nosní sliznice a způsobí rychlé a dlouhotrvající zprůchodnění nosu. Součástí přípravku MUCONASAL PLUS jsou také éterické oleje cineol (eukalyptol), levomenthol a kafr, které příznivě ovlivňují celkové působení přípravku. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MUCONASAL PLUS UŽÍVAT Neužívejte MUCONASAL PLUS jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku tramazolin-hydrochlorid nebo kteroukoli další složku přípravku MUCONASAL PLUS jestliže trpíte zeleným zákalem (glaukomem) s úzkým úhlem jestliže trpíte chronickou suchou rýmou po nitrolebních chirurgických výkonech prováděných nosní dutinou v prvních třech měsících těhotenství MUCONASAL PLUS není vhodný pro děti do 6 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku MUCONASAL PLUS je zapotřebí - jestliže příznaky onemocnění po podání přípravku MUCONASAL PLUS nezmizí do 7 dní, poraďte se s lékařem, který rozhodne, zda v léčbě pokračovat či ne. Dlouhodobé podávání přípravků snižujících otok nosní sliznice (alfa-sympatomimetik) může vést k vývoji chronického zánětu (a pocitu ucpaného nosu) a poškození nosní sliznice. - jestliže trpíte některým z následujících onemocnění: vysokým krevní


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.