MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové nádobí » Srovnání cen MSR WhisperLite International Combo

Kempingové nádobí

MSR WhisperLite International Combo

Hodnocení: 1x
  • 4

Upravený vícepalivový vařič na kapalná paliva. Spaluje technický benzín, kerosin i autobenzín. Po výměně trysky (která je součástí sady) též petrolej (kerosin). Po sbalení velmi malý. Díky hliníkové palivové trubičce (která je navíc delší) a odlehčeným podpěrám z nerez oceli byla váha vařiče snížena o 10% oproti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma

Filtrovat: i

Srovnání cen MSR WhisperLite International Combo

Specifikace MSR WhisperLite International Combo

Kategorie Kempingové nádobí
Výrobce MSR
Nejnižší cena 3 270 Kč

MSR WhisperLite International Combo: spolehlivý benzínový vařič vyrobený na velmi jednoduchém principu, kde není nic, co by vás mohlo na vašich akcích nepříjemně překvapit. Vše jde rozdělat a vyčistit. Snadno ho složíte a poměrně rychle uvedete do provozu.Spaluje různá paliva, snadno se čistí. Uvnitř trysky je samočistící tělisko, které pracuje na principu gravitace. Palivová hadice má uvnitř lanko na čištění.Je opatřen odolnou palivovou hadicí. U různých paliv je třeba používat různých hořáků. 1. Hořák je určen » ... a dál?

Produkt MSR WhisperLite International Combo

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


VAR Everest nerez

VAR Everest nerez

od 1 059 Kč

VAR PTFE nádobí

VAR PTFE nádobí

od 514 Kč

Pinguin Solo alu

Pinguin Solo alu

od 436 Kč

VAR ALB Forming

VAR ALB Forming

od 189 Kč


Novinky z okolí


MSR Reactor 1,0 l Pot

MSR Reactor 1,0 l Pot

od 2 129 Kč

MSR Reactor 2,5 l Pot

MSR Reactor 2,5 l Pot

od 2 702 Kč

MSR Titan 2 Pot Set

MSR Titan 2 Pot Set

od 3 751 Kč

MSR Alpinist 2 System

MSR Alpinist 2 System

od 2 068 Kč

MSR Flex 3 System

MSR Flex 3 System

od 3 286 Kč

MSR Flex 4 System

MSR Flex 4 System

od 3 989 Kč

MSR WhisperLite International Combo - parametry

Název produktu: MSR WhisperLite International Combo
Výrobce: MSR
Minimální cena: 3 270 Kč
Maximální cena: 3 270 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Upravený vícepalivový vařič na kapalná paliva. Spaluje technický benzín, kerosin i autobenzín. Po výměně trysky (která je součástí sady) též petrolej (kerosin). Po sbalení velmi malý. Díky hliníkové palivové trubičce (která je navíc delší) a odlehčeným podpěrám z nerez oceli byla váha vařiče snížena o 10% oproti staršímu modelu. Nová konstrukce podpěr je uživatelsky příjemnější, vařič jde jednoduše složit za použití menší síly. Pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním. Technické parametry: Palivo Doba varu 1l vody Uvařené vody na 100 ml paliva Výdrž 591 ml lahve Váha min
  • / max
  • technický benzín 3,5 min 4,4 litrů cca 110 min 309g / 441g petrolej (kerosin) 4,4 min 5,3 litrů cca 155 min 309g / 441g
  • minimální váha zahrnuje pouze vařič s palivovou pumpou
  • maximální váha zahrnuje vařič, palivovou pumpu, závětří a obal Sada obsahuje: vařič, trysku na hůře spalitelná paliva, závětří, pumpu, olej na píst pumpy,

náhradní těsnění do pumpy a nářadí, + palivová lahev. Varianta Combo: V ceně je zahrnuta MSR palivová láhev o objemu 591 ml Vyrobeno v Seattle, USA. Návod k výrobku a údržbě Video zobrazuje vařič MSR Whisperlite Universal, který má stejnou konstrukci jako avizovaný vařič MSR Whisperlite Internationale. MSR WhisperLite International Combo: spolehlivý benzínový vařič vyrobený na velmi jednoduchém principu, kde není nic, co by vás mohlo na vašich akcích nepříjemně překvapit. Vše jde rozdělat a vyčistit. Snadno ho složíte a poměrně rychle uvedete do provozu.Spaluje různá paliva, snadno se čistí. Uvnitř trysky je samočistící tělisko, které pracuje na principu gravitace. Palivová hadice má uvnitř lanko na čištění.Je opatřen odolnou palivovou hadicí. U různých paliv je třeba používat různých hořáků. 1. Hořák je určen pro technický benzín a bezolovnatý benzín. 2. Hořák K je určen pro letecký petrolej (kerosin) a naftu.Součást balení benzínového vařiče je závětří, opravná sada a dva hořáky + náhradní těsnění do pumpy.Součástí balení je palivová láhev o objemu 0,6 l.

Typ: benzínový vařičPalivo: benzín technický, benzín natural, kerosinHmotnost: 309g (441 g s příslušenstvím)Uvaření 1l vody: 3,5 minut benzinMnožství uvařené vody: 14,3 L (325 ml paliva)

 

Výhody:jednoduchá konstrukcesnadné uvedení do provozusamočištění tryskyvýborný výkonbez potíží spaluje naturalodolná palivová pumpaúčinné závětří proti větruNevýhody:nemá druhý štelovací ventil na palivové pumpěpokud závětří proti větru ztratíte, náhradní je drahé

 

 

 

  Vaříč Whisperlite International Combo se dodává s palivovou lahví o objemu 590 ml. Jednoduchý a spolehlivý vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Lze použít běžná kapalná paliva - technický benzín, bezolovnatý benzín a petrolej. Inovovaná verze má hliníkovou palivovou trubici a nožičky z nerezové oceli, čímž se snížila hmotnost o 10%. Nožičky díky ozubení nabízí větší stabilitu nádoby. Dvě vyměnitelné trysky s čistící jehlou - systém Shaker Jet, pomocí kterého se tryska vyčistí pouhým zatřep


Přidat recenzi pro MSR WhisperLite International Combo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Travellunch Divoké houby s nudlemi Double

Travellunch Divoké houby s nudlemi Double

Profesionální dehydrovaný pokrm Travellunch Divoké houby & nudle 250g obsahuje všechny důležité látky pro lidské tělo i při extrémním výkonu a na víc i výborně chutná. Nechcete s sebou na trek tahat těžké konzervy a přitom si cestou rádi pochutnáte na »

od 230 Kč

ve 4 obchodech

MSR Heat Reflector & Windscreen

MSR Heat Reflector & Windscreen

Navržen pro použití se všemi vařiči na kapalná paliva a plynový vařič WindPro. Zvyšuje stabilitu vařiče a zkracuje čas potřebný k ohřevu potravin. Spolehlivě chrání před větrem a zlepšuje výkon vařiče za vlhkého a větrného počasí. Záruka 2 roky. Technické »

od 494 Kč

ve 2 obchodech

Gsi Tekk Cutlery Set Eggshell

Gsi Tekk Cutlery Set Eggshell

Jede-li na turistický výlet či posíláte děti na tábor, zcela jistě se neobejdete bez příborového setu. Jako řešení se nabízí sada příborů GSI Tekk Cutlery Set. Ať už jezdíte do přírody či vyhledáváte vysokohorskou turistku, zcela jistě se ve Vaší výbavě »

od 88 Kč

ve 2 obchodech

GSI Outdoors Pinnacle Dualist

GSI Outdoors Pinnacle Dualist

GSI Outdoors Pinnacle Dualist : outdoorové nádobí o váze 590 g je určené pro 2 osoby. Sada byla oceněna několika outdoorovými cenami. Do sady lze umístit také plynovou kartuši 220g a plynový vařič. Vyznačuje se skvělou distribucí tepla, velmi vysokou »

od 1 699 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.