MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Gadgety » Srovnání cen MSR Standard Pump

Gadgety

MSR Standard Pump

Hodnocení: 6x
  • 4
EAN: 0040818117941

Pumpa MSR Standard Fuel Pump je nejlehčí a nejspolehlivější pumpou na trhu a je kompatibilní se všemi vařiči na kapalná paliva této americké značky. Nejlehčí a nejspolehlivější pumpa Standard Fuel Pump k vařičům na kapalná paliva americké značky MSR umožňuje plynulou regulaci plamene. Pumpa je velmi odolná, snadná na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen MSR Standard Pump

Specifikace MSR Standard Pump

Kategorie Gadgety
Výrobce MSR
Nejnižší cena 980 Kč

Navržena pro vařiče MSR na kapalná paliva ( XGK EX, WhisperLite Universal, WhisperLite International, WhisperLite). Nejlehčí a nejspolehlivější pumpa na trhu, nabízí bezkonkurenční životnost a snadnou údržbu. Pumpa umožňuje plynulou regulaci plamene.

... a dál?

Produkt MSR Standard Pump

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouMSR Standard Pump - parametry

Název produktu: MSR Standard Pump
Výrobce: MSR
Minimální cena: 980 Kč
Maximální cena: 1 089 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pumpa MSR Standard Fuel Pump je nejlehčí a nejspolehlivější pumpou na trhu a je kompatibilní se všemi vařiči na kapalná paliva této americké značky. Nejlehčí a nejspolehlivější pumpa Standard Fuel Pump k vařičům na kapalná paliva americké značky MSR umožňuje plynulou regulaci plamene. Pumpa je velmi odolná, snadná na údržbu a vejde se do každého zavazadla, můžete ji tak nosit všude s sebou.

Hlavní přednosti pumpy Standard Fuel Pump:

palivová pumpa k vařičům MSR na kapalná paliva

ventil umožňuje plynulou regulaci plamene

materiál: sklolaminát

velmi odolná

snadná údržba

hmotnost: 65,2 g Navržena pro vařiče MSR na kapalná paliva ( XGK EX, WhisperLite Universal, WhisperLite International, WhisperLite). Nejlehčí a nejspolehlivější pumpa na trhu, nabízí bezkonkurenční životnost a snadnou údržbu. Pumpa umožňuje plynulou regulaci plamene. Nově přepracovaná pro snažší použití a udržbu. Je velmi odolná a je vybavena automatickým ventilem pro vyšší bezpečnost. Náhradní pumpy ke všem benzínovým vařičům MSR (Whisperlite, XGK, DragonFly).


Přidat recenzi pro MSR Standard Pump

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

MSR DragonFly Combo

MSR DragonFly Combo

Benzínový vařič MSR DragonFly Combo: je vylepšený benzínový vařič o rozšířené podpěry hrnce, díky čemuž je vaření podstatně stabilnější a dále vylepšenou regulaci plamene pomocí dvou ventilů. MSR DragonFly Combo snadno složíte a poměrně rychle uvedete do »

od 3 699 Kč

v 8 obchodech

MSR lahev na palivo 591 ml

MSR lahev na palivo 591 ml

Lahev na palivo MSR Fuel Bottle s objemem 590 ml bez problému zvládne přetlak, který je nezbytný pro správné fungování připojeného vařiče této americké značky. Lahev na palivo od americké značky MSR se zesíleným dnem a hrdlem je vyrobena z jednoho bloku »

od 430 Kč

v 7 obchodech

MSR WhisperLite Universal

MSR WhisperLite Universal

Novinka pro rok 2012. Legenda pokračuje s WhisperLite Universal, prvním MSR hybridním vařičem spalujícím plyn i kapalná paliva. Vařič je vyrobený na velmi jednoduchém principu, kde není nic, co by se rozbilo. Vše jde rozdělat a vyčistit včetně odolné »

od 3 647 Kč

v 8 obchodech

MSR XGK EX

MSR XGK EX

XGK je již 30 let tím nejspolehlivějším vařičem prověřovaným horolezci po celém světě. Nový XGK EX z tohoto odkazu vychází. Dokáže spalovat více druhů paliv než kterýkoliv jiný vařič, je opatřen ohebným palivovým přívodem, díky němuž se dá snadno umístit »

od 4 032 Kč

ve 4 obchodech

MSR WhisperLite Universal Combo

MSR WhisperLite Universal Combo

Novinka pro rok 2012. Legenda pokračuje s WhisperLite Universal, prvním MSR hybridním vařičem spalujícím plyn i kapalná paliva. Vařič je vyrobený na velmi jednoduchém principu, kde není nic, co by se rozbilo. Vše jde rozdělat a vyčistit včetně odolné »

od 4 032 Kč

ve 3 obchodech

MSR lahev na palivo 887 ml

MSR lahev na palivo 887 ml

Láhev na palivo MSR Fuel Bottles o objemu 887 ml je vyrobena z jednoho kusu hliníku a je kompatibilní se všemi vařiči na kapalné palivo od této americké značky. Lahev na palivo od americké značky MSR se zesíleným dnem a hrdlem je vyrobena z jednoho bloku »

od 376 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.