MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové doplňky » Srovnání cen MSR Isopro 110 g

Kempingové doplňky

MSR Isopro 110 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0040818069288

Kartuše typ paliva: plyn, spojení: závit, hmotnost plynu 110 g . Plynová kartuše MSR IsoPro poslouží při přípravě teplých jídel či nápojů. Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem a udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při nízkých teplotách. Obsah zbývajícího paliva jednoduše poznáte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen MSR Isopro 110 g

Specifikace MSR Isopro 110 g

Kategorie Kempingové doplňky
Výrobce MSR
Nejnižší cena 139 Kč

Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem, udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při nízkých teplotách. Kartuše mají palivoměr = nákres, podle kterého poznáte, kolik paliva v nádobě zbývá ponořením kartuše do vody. K dostání ve třech objemech - 110, 227, 450 g. Malá kartuše (110g) se díky svým rozměrům vejde do hrnce vařiče Reactor 1,0 L Stove System. ... a dál?

Produkt MSR Isopro 110 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouMSR Isopro 110 g - parametry

Název produktu: MSR Isopro 110 g
Výrobce: MSR
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kartuše typ paliva: plyn, spojení: závit, hmotnost plynu 110 g . Plynová kartuše MSR IsoPro poslouží při přípravě teplých jídel či nápojů. Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem a udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při nízkých teplotách. Obsah zbývajícího paliva jednoduše poznáte ponořením kartuše do vody. Jedná se o nejmenší ze tří na trhu dostupných MSI IsoPro kartuší. Díky svým rozměrům se vejde do hrnce vařiče Reactor 1.0l Stove System a WindBurner 1.0l Stove System. Kartuše MSR jsou kompatibilní s vařiči MSR, Coleman, Var, Husky a Pinguin. Klíčové vlastnosti plynové kartuše MSR IsoProObsahuje směs vhodnou do nižších teplotŠroubovací uzávěrVlastní palivoměr pro změření zbývajícího palivaKompatibilní s vařiči MSR, Coleman, Var, Husky a Pinguin Hmotnost:110 g Nejmenší ze série Isopro kartuší od značky MSR vyniká směsí isobutanu a propanu (80/20) a hořením čistým a stálým plamenem. Plynová kartuše Isopro 110 g je dokonce tak malá, že se vejde do hrnce vařiče Reactor 1,0 l Stove system. Díky poměru isobutanu a propanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem a udržuje stálý vyšší vnitřní tlak. Je tedy velice výkonná při chladnějších teplotách. Kartuše mají i palivoměr, tedy nákres podle kterého při ponoření do vody poznátek, kolik v kartuší zbývá plynu.

Přednosti kartuší Isopro: poměr isobutanu a propanu 80/20

vyšší vnitřní tlak

čistý a stálý plamen

palivoměr

3 velikosti Směs plynu izobutanu a propanu v poměru 80 / 20 hoří čistým a stálým plamentem a to i při nízkých teplotách. Kartuše mají palivoměr = nákres, podle kterého poznáte, kolik paliva v nádobě zbývá ponořením kartuše do vody. Kartuše se díky svým rozměrům vejde do hrnce vařiče Reactor 1,0 L Stove System. Kartuš na plyn MSR Isopro 110 g - jsou vyrobeny z mixu plynů Propan / Isobutan v poměru vhodném pro čtyřsezónní použití. Hodí se pro nízké teploty a zimní použití. Složka Isobutan přispívá ke lepšímu a konstantnímu výkonu vařiče.S kartušemi MSR je možné vařit na vařičích MSR, Pinguin, Var, Primus.Typ 80/20 isobutan/propanHmotnost 110 g


Přidat recenzi pro MSR Isopro 110 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

VAR Vařič VAR 2

VAR Vařič VAR 2

  Univerzální vařič VAR 2 se hodí jak pro běžnou turistiku, tak i pro horolezecké výstupy nejvyšší úrovně - zde je nutné použití závětří. Vařič zajišťuje plošný ohřev nádoby, takže je vhodný k přípravě pokrmů. Při použití závětří má i při »

od 479 Kč

v 10 obchodech

MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Turistický vařič PocketRocket 2 od americké značky MSR je kapesní vařič, který se vyznačuje nízkou hmotností, ale vysokým výkonem a snadným ovládáním. Plynový vařič PocketRocket 2 od renomované americké společnosti MSR je již druhou generací oblíbeného »

od 949 Kč

ve 4 obchodech

Pinguin Hiker

Pinguin Hiker

{ Snadno ovladatelný turistický vařič Pinguin Hiker se závětřím. Vařič má nadstandardní výkon 3000 W. Na hořáku je umístěno závětří, takže ani v silném větru se plamen nesfoukne. Průměr plotny je 120 mm, je tedy menší a stabilní pro nádobí s menším »

od 432 Kč

ve 3 obchodech

MSR IsoPro Plynová kartuše 227g

MSR IsoPro Plynová kartuše 227g

Kartuše typ paliva: plyn, spojení: závit, hmotnost plynu 227 g. Plynová kartuše MSR IsoPro poslouží při přípravě teplých jídel či nápojů. Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem, udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při »

od 159 Kč

ve 4 obchodech

MSR PocketRocket Deluxe

MSR PocketRocket Deluxe

Kempingový vařič na plyn, spojení ventilem a závitem, hmotnost 82 g. Plynový vařič MSR PocketRocket Deluxe pro cestovateleMSR PocketRocket Deluxe je plynový vařič pro velmi náročné cestovatele. Byl vyvinut jako vylepšená verze jeho předchůdce Pocket »

od 1 899 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.