Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD

Učebnice/Odborná literatura

Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD

Hodnocení: 7x
  • 3.71429

Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD - Motta G., Čwikowska B., Vomáčková O. . Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání, které zohledňuje připomínky a požadavky vyučujících i studentů německého jazyka a systematicky připravuje k nové maturitě. Celé nové třídílné vydání zahrnuje úrovně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD koupíte i tady

Specifikace Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 351 Kč

Direkt 3 neu dovede Vaše studenty na úroveň B1 a připraví na maturitní zkoušku z Německého jazyka. Součástí učebnice jsou dva modelové maturitní testy dle současných požadavků CERMAT a aktuální témata blízká dnešním studentům. ... a dál?

Produkt Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD

Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD - parametry

Název produktu: Motta Giorgo, Kolektiv: Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 351 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.71 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.71429
Podrobný popis:

Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD - Motta G., Čwikowska B., Vomáčková O. . Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání, které zohledňuje připomínky a požadavky vyučujících i studentů německého jazyka a systematicky připravuje k nové maturitě. Celé nové třídílné vydání zahrnuje úrovně A1-B1 dle SERR. Direkt NEU vychází z původního vydání, studenti naleznou od prvního dílu cílenou přípravu na novou maturitu a budou rovnoměrně rozvíjet v rozmanitých cvičeních všechny jazykové dovednosti. Zároveň však přepracované vydání vychází z požadavků vyučujících němčiny a jejich studentů, které jsme získali na seminářích, z dotazníků a při osobním nebo emailovém kontaktu. Respektuje požadavky současného českého studenta a vyučujícího, který chce zvládnout požadavky nové maturity a referenčního rámce, zároveň však vychází z individuálního přístupu k českému středoškolskému studentovi. Direkt 3 neu dovede Vaše studenty na úroveň B1 a připraví na maturitní zkoušku z Německého jazyka. Součástí učebnice jsou dva modelové maturitní testy dle současných požadavků CERMAT a aktuální témata blízká dnešním studentům. Direkt 3 neu vyjde na konci měsíce března 2013. Direkt 3 neu – učebnice + PS + 2 CD - Motta G., Čwikowska B., Vomáčková O. od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Direkt za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Třetí díl učebnice direkt neu vychází z původní koncepce osvědčené řady direkt, zachovává si však své hlavní přednosti: důraz na komunikaci, soulad s SERR a přípravu na státní maturitu. Kromě toho nabízí nově, systematicky zpracovanou gramatiku a dvě bonusové strany: gramatická cvičení u přehledu gramatiky dané lekce a projekt Jetzt bist du dran!, obojí v závěru každé lekce.

direkt 3 neu obsahuje 8 lekcí s moderními a tematicky zajímavými texty a problematikou blízkou studentům středních škol. Do učebnice jsou také zařazeny lekce o Švýcarsku, Německu a České republice, kde se studenti seznámí nejen s reáliemi daných zemí, ale i současným životním tylem. Po čtyřech lekcích následují opakovací jednotky Abi-Fertigkeitstraining a testy Wie weit bist du jetzt? Pro důkladnější přípravu k maturitní zkoušce jsou zařazeny také dva kompletní Modelové maturitní testy zpracované dle nejnovějších požadavků na maturitní zkoušku. Učebnice i pracovní sešit jsou v jednom svazku a do knihy je vloženo audio CD se všemi poslechovými texty ve formátu MP3.Podtitul: {Učebnice s pracovním sešitem + CD}Rok vydání­: 2013ISBN: 978-80-7397-102-1Rozměry: 300,0 x 212,0 x 15,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.