Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček

Knihy pro děti a mládež

Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček

Hodnocení: 1x
  • 4

Didaktická pomůcka pro děti ve věku 5 - 8 let.. Motanice je ideální didaktickou pomůckou, která u dětí rozvíjí logiku a dítě si s její pomocí spontánně osvojuje svět kolem sebe. Obsahuje 30 hracích karet s logickými dvojicemi ve formě obrázků, které je třeba správně spojit provázkem. Motanice v neposlední řadě také ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 187 Kč

Publikace: Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček. Didaktická pomůcka čítající 30 hracích karet a slovní zásobu 125 anglických slov a slovních spojení určená dětem ve věku 5 až 8 let. Motanice pomáhá rozvíjet logické myšlení dětí, současně procvičuje základní slovní zásobu v angličtině, jemnou motoriku a manuální zručnost. Publikace: Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček. ... a dál?

Produkt Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček

Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček - parametry

Název produktu: Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Didaktická pomůcka pro děti ve věku 5 - 8 let.. Motanice je ideální didaktickou pomůckou, která u dětí rozvíjí logiku a dítě si s její pomocí spontánně osvojuje svět kolem sebe. Obsahuje 30 hracích karet s logickými dvojicemi ve formě obrázků, které je třeba správně spojit provázkem. Motanice v neposlední řadě také tříbí manuální zručnost, protože dítě je nuceno během hry hrací provázek převlékat drobnými zářezy v hrací kartě. Motanice je určena pro děti ve věku 5 - 8 let. Publikace: Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček. Didaktická pomůcka čítající 30 hracích karet a slovní zásobu 125

anglických slov a slovních spojení určená dětem ve věku 5 až 8 let.

Motanice pomáhá rozvíjet logické myšlení dětí, současně procvičuje

základní slovní zásobu v angličtině, jemnou motoriku a manuální

zručnost. Publikace: Motanice Česko-anglický obrázkový slovníček. Bezprostředně doplňuje učebnice pro nejmenší začínající "studenty" a podstatně zvyšuje efektivitu a kvalitu výuky. Obahuje 125 pečlivě vybraných slovíček a napomáhá učení anglických slovíček zábavnou formou. Originalita produktu podstatně zkrátí dobu učení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.