Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM

Učebnice/Odborná literatura

More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice More!2. More!2 Učebnice + interaktivní CD-ROM Učebnice obsahuje: Důležité slovní vazby a slovíčka jsou v každé lekci představeny formou fotopříběhu. Každá druhá lekce obsahuje dvě strany CLIL materiálů (Content and Language Integrated Learning). V každé druhé lekci stránka o kultuře v 'Learn MORE about ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM koupíte i tady

Specifikace More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

PŮVODNÍ VYDÁNÍ. Učebnice angličtiny pro 2.stupeň ZŠ + CD-ROM ... a dál?

Produkt More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM

More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM - parametry

Název produktu: More! Level 2 - Student's Book with interactive CD-ROM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice More!2. More!2 Učebnice + interaktivní CD-ROM Učebnice obsahuje: Důležité slovní vazby a slovíčka jsou v každé lekci představeny formou fotopříběhu. Každá druhá lekce obsahuje dvě strany CLIL materiálů (Content and Language Integrated Learning). V každé druhé lekci stránka o kultuře v 'Learn MORE about Culture'. V každé lekci zvláštní část určenou gramatice.. V každé druhé lekci další čtení pro studenty v 'Read MORE for pleasure'. V každé druhé lekci si studenti mohou ověřit své znalosti  v 'Check your progress' sekci. Zábavné CD plné soutěží, které lépe procvičí slovní zásobu, gramatiku a další jazykové dovednosti. MORE! je nový čtyřdílný kurz pro 2.stupeň základních škol. Každá úroveň učebnice je určena na 80-90 hodin výuky. Řada je vytvořena dle požadavků SERR pro jazyky a odpovídá požadavkům RVP. Kurz je multimediální díky CD-ROMu zdarma ve studentské knize, online materiálům, CD-ROMu s testy a DVD, což učitelům umožňuje připravit každou hodinu odlišně a zajímavým způsobem. Je to velmi vhodný kurz pro heterogenní třídy díky obrovské zásobě dalších cvičení v různých doplňkových komponentech. More! Level 2 - Student´s Book with interactive CD-ROM - Herbert Puchta MORE! is a four-level course from a highly respected author team that's bursting with features for lower secondary students. Each level of MORE! contains 80-90 hours of class material. Key language for each unit is introduced in a photostory and put to use through the 'Language Focus'. There is thorough coverage of grammar via a dedicated secion in each unit. The 'Learn MORE through English' pages introduce cross-curricular learning (CLIL) while the 'Learn MORE about Culture' sections explore English speaking countries. Students learn to 'Read MORE for pleasure' with the extra reading pages and the CD-ROM enables students to practise vocabulary, grammar and skills. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro ZŠ | More! od Cambridge naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.