Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka

Knihy

Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Bohatá obrazová publikace vyšla u příležitosti stejnojmenné výstavy v Moravské galerie v Brně Zdaleka i zblízka, která představila soubor zhruba sedmdesáti děl vesměs jednotlivých, velmi kvalitních solitérních kusů, převážně deskových obrazů a polychromovaných řezbářských prací. Díky publikaci se dozvíte mnoho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88426
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka koupíte i tady

Specifikace Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 231 Kč

U příležitosti výstavy je vydána publikace, která představí široké veřejnosti výběr z nejkvalitnějších a nejzajímavějších středověkých deskových obrazů a řezbářských prací vzniklých mimo území Moravy a Čech, jaké se nalézají v moravských a slezských sbírkách. ... a dál?

Produkt Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka

Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka - parametry

Název produktu: Moravská galerie v Brně Zdaleka i zblízka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Bohatá obrazová publikace vyšla u příležitosti stejnojmenné výstavy v Moravské galerie v Brně Zdaleka i zblízka, která představila soubor zhruba sedmdesáti děl vesměs jednotlivých, velmi kvalitních solitérních kusů, převážně deskových obrazů a polychromovaných řezbářských prací. Díky publikaci se dozvíte mnoho informací o pozoruhodných dílech rozmanitého geografického a uměleckého původu vzniklá v průběhu 15. a první poloviny 16. století. U příležitosti výstavy je vydána publikace, která představí široké veřejnosti výběr z nejkvalitnějších a nejzajímavějších středověkých deskových obrazů a řezbářských prací vzniklých mimo území Moravy a Čech, jaké se nalézají v moravských a slezských sbírkách. ([středověké importy v moravských a slezských sbírkách] = From Far and Near : [medieval imports in Moravian and Silesian collections) Katalog k výstavě.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.