MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mooji: Dech Absolutna

Učebnice/Odborná literatura

Mooji: Dech Absolutna

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087249581

Dech absolutna - Rozhovory s Mooojim - Mooji Dech Absolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledajícími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Arunáčaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai.Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjimkou, je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73273
skladem

Jaké má kniha
Dech Absolutna
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Mooji: Dech Absolutna

Čerstvá hodnocení Mooji: Dech Absolutna

  • 5

Robin95, 27. listopadu 2015

K této knize jsem zpočátku přistupoval s despektem, obálka trochu laciná, navíc vydavatelství patřící uhlobaronu Koláčkovi....Moojimu se tímto omlouvám, jeho myšlenky jsou naprosto nadčasové, čistá atmavičára psána z vlastní zkušenosti a současným jazykem...


Specifikace Mooji: Dech Absolutna

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

Kniha – autor Mooji, 230 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Dech Absolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledajícími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Arunáčaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai. ... a dál?

Produkt Mooji: Dech Absolutna

Mooji: Dech Absolutna - parametry

Název produktu: Mooji: Dech Absolutna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 175 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dech absolutna - Rozhovory s Mooojim - Mooji Dech Absolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledajícími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Arunáčaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai.Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjimkou, je naše vlastní Já. Jako přívětivý, milující rodič používá slova jako kostku mýdla k setření falešných přesvědčení a předpokladů, jež nás udržují uvězněné ve světě, který si sami vytváříme. Předtím, než začneme brát Moojiho za slovo a zkoumat, o čem jsme přesvědčení, že to víme, si ani nemusíme uvědomovat, že tvůrci vlastního utrpení jsme my sami. Neznamená to, že hledání Pravdy má jakýkoli jiný cíl než její vlastní pochopení. Mooji zdůrazňuje následující: Existujeme; úplně každý z nás už tohle ví jako fakt. Nové a svěží je však jeho výzva, abychom se začali zabývat touto pronikavou otázkou: Jako co existujeme? z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Maitrea naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! V Dechu Absolutna vás Mooji zve, abyste se nově, čerstvě, nezaujatě podívali sami na sebe. Ze všech subjektů, rozvažovaných a diskutovaných v rámci lidských zájmů, je jediným nesporným faktem to, že existujeme. Nikdo se ale neptá na tohle: Jako co vlastně existujeme? V této knize Mooji postrčí vaši mysl za konceptuální hašteření do pulzující průzračnosti Nepředstavitelného.


Recenze Mooji: Dech Absolutna

Robin95, 27. listopadu 2015K této knize jsem zpočátku přistupoval s despektem, obálka trochu laciná, navíc vydavatelství patřící uhlobaronu Koláčkovi....Moojimu se tímto omlouvám, jeho myšlenky jsou naprosto nadčasové, čistá atmavičára psána z vlastní zkušenosti a současným jazykem...
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Mooji: Dech Absolutna

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.