Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Mons Kallentoft: Podzimní vražda

Próza - beletrie

Mons Kallentoft: Podzimní vražda

Hodnocení: 1x
  • 4

Déšť smáčí zámek Skogså u Linköpingu. Kapky se snášejí na zem a na tělo, které plave ve vodním příkopu. Bohatý právník a nový majitel zámku Jerry Petersson byl zavražděn. Inspektorka Malin Forsová brzy začne podezřívat předchozí majitele zámku, aristokraty, kteří jistě nemají radost z toho, že museli prodat rodinný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Podzimní vražda
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mons Kallentoft: Podzimní vražda koupíte i tady

Specifikace Mons Kallentoft: Podzimní vražda

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 200 Kč

Další napínavé roční období s inspektorkou Malin Forsovou... Déšť smáčí zámek Skogsa u Linköpingu, kapky se snášejí na zem a na tělo, které plave v příkopu. Zbohatlík, právník a nový majitel zámku Jer ... a dál?

Produkt Mons Kallentoft: Podzimní vražda

Mons Kallentoft: Podzimní vražda - parametry

Název produktu: Mons Kallentoft: Podzimní vražda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 157 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Déšť smáčí zámek Skogså u Linköpingu. Kapky se snášejí na zem a na tělo, které plave ve vodním příkopu. Bohatý právník a nový majitel zámku Jerry Petersson byl zavražděn.

Inspektorka Malin Forsová brzy začne podezřívat předchozí majitele zámku, aristokraty, kteří jistě nemají radost z toho, že museli prodat rodinný majetek Jerrymu Peterssonovi. Mohl to ale být motiv vraždy? A jaké další zlé síly se probudily na pláních Östgötalandu? A kdo byl ve skutečnosti Jerry Petersson, muž, který se skrýval za svými miliony, drahými obleky a sbírkou obrazů?

Mons Kallentoft se vrací s mrazivým příběhem o penězích, společenských vrstvách a moci. Podzimní vražda je třetí část jeho slavné řady s Malin Forsovou a potvrzuje Kallentoftovu pověst skvělého spisovatele.

Mons Kallentoft (nar. 1968) pracoval v reklamě a novinách, debutoval románem Pesetas. Za tuto knihu získal prestižní Katapultpriset za nejlepší švédský debut roku 2000. Napsal další dvě oceňované beletristické práce. Jeho čtvrtou knihou byl detektivní román Zimní oběť (2007; česky Host 2011) s hlavní hrdinkou kriminální inspektorkou Malin Forsovou. Ve Švédsku již vyšlo šest knih z této série. Práva na ni byla prodána do dvaceti zemí.

V nakladatelství Host již vyšlo:

Zimní oběť (2011), Letní smrt (2011)

Připravujeme: Jarní mrtví Autor : Mons Kallentoft, Podzimní vražda je napínavý thriller, jehož autorem je Mons Kallentoft . Znovu se setkáme s Malin Forsovou, s kterou jsme se seznámili v předchozích detektivkách s názvy Zimní oběť a Letní smrt . Je podzim. Listí žloutne a padá, krajinu smáčejí proudy studeného deště. V příkopu u zámku Skogsa u Linköpingu leží mrtvé tělo. Když se přijde na to, že muž byl zavražděn a že se jedná o nového majitele zámku, přijíždí Malin Forsová celý případ vyšetřit. Jerry Petersson vlastnil zámek jen krátký čas a koupil ho od dlouholetých majitelů, kteří se ho vzdali jen velice neradi. Může snad averze aristokratů, jejichž předkům zámek i země kolem něj patřila po generace, mít souvislost s podzimní vraždou ? Vyšetřování pomalu postupuje a na povrch se dotávají nečekané informace. Zdá se, že oběť vraždy nebyla tím, za koho se vydávala. Zdá se, že za jeho miliony, drahými obleky a luxusními vozy se skrývá něco mnohem temnějšího a nebezpečnějšího. Co je pravým důvodem tragických událostí? Druh sortimentu : Kniha, Podzimní vražda, Jazyk : Čeština, Počet stran : 450


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.