Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy

Knihy naučná literatura

Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy

Hodnocení: 1x
  • 4

124 kreativních her – 2., rozšířené vydání. V knížce najdete 124 zajímavých a osvědčených her, které zpestří a obohatí každý workshop, seminář či mítink. V pravou chvíli podpoří kreativitu, povzbudí koncentraci a přinesou i odreagování.   Dozvíte se: Co je základem perfektní hry. Jaké hry použít pro vzájemné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hry na semináře a works..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy koupíte i tady

Specifikace Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 182 Kč

V knížce najdete 124 zajímavých a osvědčených her, které zpestří a obohatí každý workshop, seminář či mítink. V pravou chvíli podpoří kreativitu, povzbudí koncentraci a přinesou i odreagování. Doz ... a dál?

Produkt Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy

Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy - parametry

Název produktu: Monika Schubach, Susanne Beermann: Hry na semináře a workshopy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

124 kreativních her – 2., rozšířené vydání. V knížce najdete 124 zajímavých a osvědčených her, které zpestří a obohatí každý workshop, seminář či mítink. V pravou chvíli podpoří kreativitu, povzbudí koncentraci a přinesou i odreagování.   Dozvíte se: Co je základem perfektní hry. Jaké hry použít pro vzájemné seznámení účastníků semináře a „prolomení ledů“. Jak podpořit týmovou spolupráci, posílit kreativitu a oživit pozornost. Pomocí jakých her zlepšit komunikaci, řešit problémy a konflikty. Jaké hry jsou vhodné pro uvolnění, rekapitulaci a úspěšné zakončení semináře. Jak dosáhnout nadprůměrných výsledků zapojením hravých prvků do učení.   Oproti prvnímu vydání v knize najdete 58 zcela nových her a nové tipy pro úspěšné vedení semináře či workshopu.   O autorovi  Susanne Beermann (1963–2012) Pracovala na volné noze jako lektorka v oboru informačních technologií, organizačního managementu a techniky učení. Věnovala se rovněž poradenství pro nakladatelskou činnost, zejména tvorbě marketingových koncepcí a projektového managementu.   Brigitte Calenge Jazyková lektorka pro fi remní výuku francouzštiny, propagátorka výukové metody sugestopedie, zakladatelka konceptu „kreativní design semináře“. Vive Lebendiges Französisch und Lebendige Trainings   Claudia Harrasser Lektorka angličtiny pro fi remní výuku, propagátorka výukové metody sugestopedie, jednatelka společnosti LANGUAGE WORLD ve Starnbergu.   Marcus Koch Trenér, poradce a metodik výuky obchodní angličtiny, komunikace a konceptů „train-the-trainer“.   Ortrud E. Tornow Jednatelka a majitelka fi rmy Tornow Erfolgstraining; vedoucí fi rmy dta international; členka Q Pool 100; Certifi ed Business Trainer. Věnuje se osobnímu rozvoji manažerů, rétorice v managementu, osobnímu rozvoji junior pracovníků, change managementu, incident managementu, koučingu.   Monika Schubach PC lektorka a IT specialistka, propagátorka výukové metody sugestopedie, autorka odborných publikací.   Erich Ziegler Trenér a propagátor výukové metody sugestopedie ve fi remním vzdělávání. Při výuce cíleně využívá hry, aby vytvořil příznivé klima pro učení a harmonii v týmu. Z obsahu: Úvod 9  Jak hry využít 9  Jakou mají hry výhodu? 9  Jak hry působí? 10  Základ perfektní hry 11   Část I  Ice breaker – jak prolomit ledy 13  1. Svazek klíčů 14  2. Společné spojuje 15  3. Jsem jiný než ty 16  4. Obraz mé nálady 17  5. Můj osobní erb 18  6. Kdo jsi? 19  7. Bleskové schůzky 20  8. Něco tu nesedí… 21  9. Všimneš si mě? 22  10. Co nás spojuje? 23  11. Vyvolávání 24  12. Hip-hop 25  13. Kdo to tu tahá za nitky? 26  14. Pozdravy na uvítanou 27  15. Dokud hoří… 28  16. Kdo jsem? 29  17. Otevřená kniha 31  18. Statistika I 32  19. Statistika II 33  20. Připomínáte mi… 34  21. Znalostní test 35  22. Kdo pozdě chodí… 37   Část II  Teambuilding – jak vytvořit tým 39  23. Přísloví 40  24. Chrastítka 41  25. Barvičky 42  26. Bonbonky 43  27. Hledání rodiny 44  28. Puzzle 45  29. Filmové týmy 46  30. Anarchie 47  31. Společná řeč 48  32. Když udrží


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.