Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce

Učebnice/Odborná literatura

Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce

Hodnocení: 1x
  • 4

Právo pro ředitele škol v kostce - Monika Puškinová. Cílem publikace Právo pro ředitele škol v kostce je poskytnout ředitelům veřejných škol a školských zařízení informace, které jsou podstatné pro základní oblasti jejich činnosti, a to ve stručné a jasné formě. Oblasti činností ředitele veřejné školy nebo školského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Právo pro ředitele škol..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce koupíte i tady

Specifikace Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 428 Kč

Cílem publikace Právo pro ředitele škol v kostce je poskytnout ředitelům veřejných škol a školských zařízení informace, které jsou podstatné pro základní oblasti jejich činnosti, a to ve stručné a j ... a dál?

Produkt Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce

Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce - parametry

Název produktu: Monika Puškinová: Právo pro ředitele škol v kostce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 428 Kč
Maximální cena: 652 Kč
Ušetríte až: 224 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Právo pro ředitele škol v kostce - Monika Puškinová. Cílem publikace Právo pro ředitele škol v kostce je poskytnout ředitelům veřejných škol a školských zařízení informace, které jsou podstatné pro základní oblasti jejich činnosti, a to ve stručné a jasné formě. Oblasti činností ředitele veřejné školy nebo školského zařízení jsou rozděleny tematicky a seřazeny od témat obecných k tématům konkrétním. Klíčovým momentem každé oblasti je praktický úhel pohledu ředitele veřejné školy nebo školského zařízení, který je možné vyjádřit dvěma otázkami: Co musím nebo můžu udělat v této oblasti ve vztahu k žákům, rodičům, zaměstnancům, zřizovateli, dodavatelům atd.? Kdy, v jakých lhůtách nebo dobách to musím nebo můžu udělat? Práva a povinnosti ředitele veřejné školy nebo školského zařízení jsou nejčastěji uvedeny v podobě přehledných výčtů nebo tabulek. V rámci každého tématu jsou jednotlivé činnosti řazeny chronologicky s uvedením předepsaných lhůt nebo dob. Popis činností, které nejčastěji vyvolávají při práci ředitelů obtíže, je doplněn příklady nebo vzory či výpočty. Každá kapitola je uzavřena shrnujícím výčtem práv a povinností, dob a lhůt s nimi spojených, interních předpisů školy nebo školského zařízení a zdrojů informací. Text publikace je souladu s novým občanským zákoníkem. Právo pro ředitele škol v kostce - Monika Puškinová od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.