Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera

Učebnice/Odborná literatura

Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul je určen pro manažery především veřejné správy, ale i studenty vysokých škol ekonomického a manažerského zaměření. Poskytne jim přehled nejpoužívanějších analytických nástrojů. Dozvíte se: - co je strategické řízení, - jak probíhá správné strategické plánování, - v čem spočívá metoda balanced scorecard ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7886

Jaké má kniha
Analýza podniku v rukou..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 388 Kč

Titul je určen pro manažery především veřejné správy, ale i studenty vysokých škol ekonomického a manažerského zaměření. Poskytuje přehled nejpoužívanějších analytických nástrojů. Dozvíte se například, co je strategické řízení, jak probíhá správné strategické plánování, jak pracovat s nástroji vnější strategické analýzy či kdy a jak využít nástroje vnitřní strategické analýzy. Součástí publikace je CD, kde najdete užitečné softwarové nástroje. ... a dál?

Produkt Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera

Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera - parametry

Název produktu: Monika Grasse: Analýza podniku v rukou manažera
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 388 Kč
Maximální cena: 388 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul je určen pro manažery především veřejné správy, ale i studenty vysokých škol ekonomického a manažerského zaměření. Poskytne jim přehled nejpoužívanějších analytických nástrojů. Dozvíte se: - co je strategické řízení, - jak probíhá správné strategické plánování, - v čem spočívá metoda balanced scorecard a jak ji implementovat, - proč je řízení rizik součástí strategického řízení, - jak pracovat s nástroji vnější strategické analýzy, jako jsou PESTLE analýza, metoda scénářů, metoda delfská, analýza konkurence v odvětví – Porterův model, analýza zainteresovaných stran, participativní metody, panel expertů atd., - kdy a jak využít nástroje vnitřní strategické analýzy, mezi které patří metody pro tvorbu námětů, metody pro analýzu problémů, benchmarking, GAP analýza, analýzy rizik, sebehodnocení výkonnosti organizace, procesní analýza, nákladově výstupové analýzy atd., - čím je charakterizována SWOT analýza a proč funguje jako integrující nástroj. Součástí publikace je CD, kde najdete užitečné softwarové nástroje Katalog rizik i SWOT analýzu, které vám ušetří práci při strategickém plánování.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.