Modul A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
Modul A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP

Modul A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP

80% 1x
od 1 713 Kč
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita HP. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: 1310 nm Dosah: 20 km Kompatibilita: HP
Mader computer Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
1 713 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Modul A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
Výrobce: A-LINK
Minimální cena: 1 713 Kč
Maximální cena: 1 713 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita HP. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: 1310 nm Dosah: 20 km Kompatibilita: HP

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze