Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mobilat gel 50 g

Léky

Mobilat gel 50 g cena od 0 Kč

Mobilat gel 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Mobilat Gel glycosaminoglycani polysulfas, acidum salicylicum, extractum suprarenale Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Mobilat gel 50 g - parametry

Název produktu: Mobilat gel 50 g
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mobilat Gel glycosaminoglycani polysulfas, acidum salicylicum, extractum suprarenale Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musít Jako pomocná léčba u poúrazových stavů jako jsou např. namožení a natažení svalů a šlach, podvrtnutí kloubů a krevní výrony. Farmakoterapeutická skupina: Lokální léčiva k terapii bolestí svalů a kloubů. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípavek se používá jako pomocná léčba u poúrazových stavů, zmenšuje pohybovou bolest a otoky při zánětech kloubů, svalů, šlach a měkkých tkání. Čtěte podrobně příbalový leták. Mobilat gel 50g od Stada na www.GigaLekarna.cz za 100 Kč . Mobilat drm.gel 1x50g


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.