Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mluvnice

Knihy

Mluvnice

Hodnocení: 11x
  • 4

Jedna učebnice po celé studium češtiny na SŠ až k maturitě! Učebnice určená k výuce na středních školách, koncipovaná pro přípravu k maturitě , zahrnující nejnovější trendy ve výuce českého jazyka. Rozsahem pokrývá čtyři roky středoškolského studia českého jazyka , je tematicky uspořádaná, zahrnuje výkladové pasáže, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Mluvnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mluvnice koupíte i tady

Specifikace Mluvnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 212 Kč

Český jazyk pro SŠ - Mluvnice Jedna učebnice po celé studium češtiny na SŠ až k maturitě! Učebnice určená k výuce na středních školách, koncipovaná pro přípravu k maturitě, zahrnující nejnovější trendy ve výuce českého jazyka. Rozsahem pokrývá čtyři roky středoškolského studia českého jazyka, je tematicky uspořádaná, zahrnuje výkladové pasáže, cvičení i shrnutí. Text je členěn na hlavní stranu zpracovanou podle RVP G a odkazy, např. do odborné literatury, jiných předmětů či odkazy vysvětlující » ... a dál?

Produkt Mluvnice

Mluvnice - parametry

Název produktu: Mluvnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedna učebnice po celé studium češtiny na SŠ až k maturitě! Učebnice určená k výuce na středních školách, koncipovaná pro přípravu k maturitě , zahrnující nejnovější trendy ve výuce českého jazyka. Rozsahem pokrývá čtyři roky středoškolského studia českého jazyka , je tematicky uspořádaná, zahrnuje výkladové pasáže, cvičení i shrnutí. Text je členěn na hlavní stranu zpracovanou podle RVP G a odkazy, např. do odborné literatury, jiných předmětů či odkazy vysvětlující termíny a souvislosti. Tematické okruhy: - Zvuková stránka jazyka - Tvarosloví - Grafická stránka jazyka - Skladba - Nauka o slovní zásobě a tvoření slov - Obecné výklady o jazyce Skladba je sémanticky orientovaná, důraz v celéučebnici je kladen na funkčnost využití jazykových prostředků, na rozvíjení komunikační kompetence a na přípravu k maturitní zkoušce. Předpokládá se kombinace s učebnicí Komunikace a sloh a Cvičebnicí , určenou zejména pro gymnázia. Obě učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. V celobarevných učebnicích Mluvnice a Komunikace a sloh je atraktivně kombinována ilustrace s fotografií. Ilustroval Tomáš Javorský. on-line podpora Ukázky v PDF: Obsah (91 KB) Fonetická stránka jazyka (102 KB) Tvarosloví /morfologie/ (109 KB) Skladba /syntax/ (220 KB) AKCE PRO ŠKOLY Při objednání 15 a více učebnic Mluvnice nebo Komunikace a sloh obdržíte zdarma: příručku učitele, učebnici Akce platí do 30. 9. 2014. Na objednávku uveďte slovo AKCE". K tomuto titulu dále nabízíme: - Český jazyk pro SŠ Mluvnice/Komunikace a sloh i-učebnice, i-cvičení, školní multilicence (verze 2012) Český jazyk pro SŠ - Mluvnice - kolektiv autorů. Český jazyk pro SŠ - Mluvnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.