Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení

Učebnice/Odborná literatura

Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení

Hodnocení: 1x
  • 4

Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení - Miroslava Šmídová. V souladu s právem Evropského společenství je v České republice upravena problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v zákoníku práce (zejména části páté), v zákoně č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 256 Kč

Publikace: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení - Miroslava Šmídová. V souladu s právem Evropského společenství je v České republice upravena problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v zákoníku práce (zejména části páté), v zákoně č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy, ve znění » ... a dál?

Produkt Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení

Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení - parametry

Název produktu: Miroslava Šmídová: Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 315 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení - Miroslava Šmídová. V souladu s právem Evropského společenství je v České republice upravena problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v zákoníku práce (zejména části páté), v zákoně č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy, ve znění pozdějších předpisů, a v prováděcích nařízeních vlády k těmto dvěma zákonům vydaných. Přetrvávají vyhlášky vydané v minulosti Českým úřadem bezpečnosti práce, resp. ve spolupráci s Českým báňským úřadem. Pro problematiku hygieny práce jsou v publikaci uvedena tři základní nařízení vlády; u nařízení vlády č. 361/2007 Sb., ve znění pozdějších předpisů (včetně novelizace provedené nařízením vlády č. 9/2013 Sb.), je publikováno znění důležitých příloh; u nařízení vlády č. 272/2011 Sb. je vloženo znění všech čtyř příloh. Čtenáři ocení provedení aktualizace předpisů uvedených pod čarou (provedeno tučně kurzívou). Opravy a doplnění předpisů je provedeno k datu 1. února 2013. U problematiky vyhrazených technických zařízení jsou v závěru kapitoly II. zařazeny tabulky vyjadřující rozdělení kompetencí mezi inspekcí práce a Technickou inspekcí ČR. Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení - Miroslava Šmídová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz 5., opravené vydání. Publikace „Soubor právních předpisů k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení" je vydávána již popáté. Vzhledem k tomu, že by měla být nezbytným pomocníkem každého, kdo se setkává s problematikou BOZP, je zařazena do tématické řady Bezpečnost práce v praxi. Publikace je rozdělana do tří kapitol. V Kapitole I. je zařazena část zákoníku práce upravující oblast BOZP (Část pátá), zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a dále dosud vydaná nařízení vlády k těmto zákonům. Kapitola II. obsahuje dosud platné vyhlášky vydané Českým úřadem bezpečnosti práce, resp. ve spolupráci s Českým báňským úřadem. V jejím závěru jsou zařazeny tabulky, ve kterých čtenář nalazne aktuální rozdělení kompetencí mezi inspekcí práce a Institutem technické inspekce Praha právě ve stanovených právech a povinnostech kontrolních orgánů, které uvedené vyhlášky obsahují. Kapitola III. obsahuje základní nařízení vlády pro problematiku hygieny práce; u nařízení vlády č. 361/2007 Sb. jsou uvedeny i znění nejdůležitějších příloh. Na konci jednotlivých předpisů jsou uvedeny odkazy pod čarou - pokud byl některý předpis v odkazu v průběhu let zrušen, je na tuto skutečnost upozorněno a tučně kurzívou je uveden předpis v současné době platný.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.