Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti

Knihy

Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti - Miroslava Mašková, Martin Potůček . Publikace identifikuje důležité, empiricky zachytitelné vývojové trendy české společnosti i jejího vnějšího prostředí. V první části je identifikace trendů zasazena do širšího metodologického rámce tvorby vizí a strategií pro český ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti koupíte i tady

Specifikace Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 228 Kč

Publikace identifikuje důležité, empiricky zachytitelné vývojové trendy české společnosti i jejího vnějšího prostředí. V první části je identifikace trendů zasazena do širšího metodologického rámce tv ... a dál?

Produkt Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti

Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti - parametry

Název produktu: Miroslava Mašková, Martin Potůček: Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 370 Kč
Ušetríte až: 142 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti - Miroslava Mašková, Martin Potůček . Publikace identifikuje důležité, empiricky zachytitelné vývojové trendy české společnosti i jejího vnějšího prostředí. V první části je identifikace trendů zasazena do širšího metodologického rámce tvorby vizí a strategií pro český stát. Je zde představen modulární přístup, v němž poznatky o těchto trendech vystupují jako předpoklady uplatnění ostatních prvků prognostického postupu. Následuje rozbor čtyř důležitých globálních trendů s dlouhodobým působením. Degradace životního prostředí, nezápadní tvář globalizace, globální nerovnost jako globální hrozba a nová multipolarita, to jsou hlavní vnější trendy, které budou výrazně ovlivňovat i budoucnost České republiky. Vnitřní trendy jsou rozděleny do deseti oblastí, které byly identifikovány jako důležité součásti výkladu společenského pohybu. Publikace se zaměřuje na vývojovou dynamiku práva, ekonomiky, politického systému, vzdělávání, inovací, dále na populační vývoj, přírodu a životní prostředí, suroviny, bezpečnost a hodnoty v české společnosti z hlediska výhledu vývoje v dané oblasti i vztahu ke kritériu kvality a udržitelnosti života. Závěr nabízí stručnou metaúvahu o aktuální i potenciální sociální dynamice a o tom, jak se promítá do formulace strategických úloh pro českou společnost. Česká republika - trendy, ohrožení, příležitosti - Miroslava Mašková, Martin Potůček od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.