Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš

Knihy

Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Martin Lukeš;Miroslav Záleský et al.. Z předmluvy:Cílem této práce je snaha o poskytnutí přehledu genů a jejich produktů, seznámit lékařskou veřejnost se základním pohledem na genetické změny, které vedou ke vzniku nádoru prostaty a jeho progrese, umožnit tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 291 Kč

Cílem této práce je snaha o poskytnutí přehledu genů a jejich produktů, seznámit lékařskou veřejnost se základním pohledem na genetické změny, které vedou ke vzniku nádoru prostaty a jeho progrese, um ... a dál?

Produkt Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš

Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš - parametry

Název produktu: Miroslav Záleský, Martin Lukeš: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Miroslav Záleský, Martin Lukeš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 291 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Martin Lukeš;Miroslav Záleský et al.. Z předmluvy:Cílem této práce je snaha o poskytnutí přehledu genů a jejich produktů, seznámit lékařskou veřejnost se základním pohledem na genetické změny, které vedou ke vzniku nádoru prostaty a jeho progrese, umožnit tak současným lékařům srozumitelně pochopit a zachytit nástup zcela nového vědního oboru. Ten, kdo včas nepochopí důležitost těchto přeměn, bude v příštích deseti letech a dále stát na okraji medicíny. Je zcela zřejmé, že molekulární biologie, genetika a vše, co k nim náleží, se rozvíjejí tak rychle, že i tato publikace bude za dva roky stará. To, že tuto práci, která je úzce změřena na molekulární genetiku karcinomu prostaty, napsal urolog, nikoliv molekulární genetik, svědčí o dokonalém pochopení všech souvislostí, potřebných pro klinickou práci. Porozumění molekulární genetice nádoru prostaty má přímý dopad na stanovení diagnózy, prognózy a terapie, protože markery přítomnosti tumoru a markery předpovídající chování nádoru, jsou přirozeným výsledkem znalosti molekulární genetiky. Publikace: Molekulární genetika karcinomu prostaty - Martin Lukeš;Miroslav Záleský et al..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.