Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Praktická metodická příručka se věnuje problematice individuální integrace žáků a studentů s poruchami autistického spektra, zvl. Aspergerovým syndromem, popř. s HFA – vysocefunkčním autismem, na druhém stupni ZŠ, na osmiletém gymnáziu a na střední škole. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Žáci s poruchou autisti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 259 Kč

Miroslav Vosmík; Lucie BělohlávkováAutistického spektra v běžné školePORTÁL 2010, edice Speciální pedagogikaKniha, čeština, 200 stran ... a dál?

Produkt Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole

Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole - parametry

Název produktu: Miroslav Vosmik, Lucie Bělohlávková: Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Praktická metodická příručka se věnuje problematice individuální integrace žáků a studentů s poruchami autistického spektra, zvl. Aspergerovým syndromem, popř. s HFA – vysocefunkčním autismem, na druhém stupni ZŠ, na osmiletém gymnáziu a na střední škole. Autoři shrnují nejnovější poznatky o poruchách autistického spektra, charakterizují možnosti integrace a v návaznosti na ně popisují nejčastější úskalí, která se mohou při integraci objevit. Osobní zkušenosti autorů se prolínají s konkrétními kazuistikami studentů integrovaných na osmiletém gymnáziu. Mgr. Miroslav Vosmik je pedagog a výchovný poradce na víceletém gymnáziu, na němž jsou integrováni studenti s PAS. PhDr. Lucie Bělohlávková pracuje jako speciální pedagog terapeutického střediska APLA v Praze. Miroslav Vosmík; Lucie BělohlávkováAutistického spektra v běžné školePORTÁL 2010, edice Speciální pedagogikaKniha, čeština, 200 stran Žáci s poruchou autistického - Autistického spektra v běžné škole - Edice: Speciální pedagogika - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Br


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.