Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí

Knihy

Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí

Hodnocení: 1x
  • 4

Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Pláček . Po českých hradech a zámcích se samostatného svazku velkého formátu a rozšíření textové i obrazové části dočkaly i moravské hrady, hrádky a tvrze. Textově sice kniha vychází z úspěšného paperbacku, který se vedle dotisků dočkal už tří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82868

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 646 Kč

Publikace: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Plaček. Druhé, opravené vydání nejúplnějšího přehledu středověkých panských sídel na Moravě a ve Slezsku včetně těch, která se do současné doby nedochovala, respektive zůstaly po nich pouze zříceniny či jen základy nebo byla přestavěna na zámky či jiné objekty. Text doprovází množství ilustrací (plánky, soudobá fota, historická zobrazení apod.) a odkazy na literaturu. Publikace: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí » ... a dál?

Produkt Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí

Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - parametry

Název produktu: Miroslav Plaček: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 646 Kč
Maximální cena: 740 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Pláček . Po českých hradech a zámcích se samostatného svazku velkého formátu a rozšíření textové i obrazové části dočkaly i moravské hrady, hrádky a tvrze. Textově sice kniha vychází z úspěšného paperbacku, který se vedle dotisků dočkal už tří vydání Hrady a zámky na Moravě a ve Slezsku, ale nyní je text podstatně zaměřen pouze na starší období (bez zámků) a podstatně obohacen o podrobnější informace, dlouhou řadu nových lokalit (prakticky všechny tvrze) i zásadní, více než trojnásobný nárůst ilustračního materiálu. Kniha tak dokumentuje v dosud nebývalé úplnosti moravskou hradní architekturu a její vývoj. Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Pláček od nakladatelství Libri v kategorii | | Architektura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Plaček. Druhé, opravené vydání nejúplnějšího přehledu středověkých panských

sídel na Moravě a ve Slezsku včetně těch, která se do současné doby

nedochovala, respektive zůstaly po nich pouze zříceniny či jen

základy nebo byla přestavěna na zámky či jiné objekty. Text

doprovází množství ilustrací (plánky, soudobá fota, historická

zobrazení apod.) a odkazy na literaturu. Publikace: Ilustrovaná encyklopedie moravských hradů, hrádků a tvrzí - Miroslav Plaček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.