Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání

Knihy naučná literatura

Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čarověníky v naší zahradě - 2., aktualizované a rozšířené vydání - Kostelníček Miroslav. Čarověníkem nazýváme shluk znetvořených větví vyrůstajících na jehličnatých a listnatých stromech či keřích bez obvyklé pravidelnosti a zákonitosti. Vyrůstají z normálně rostoucích větví z jednoho místa. Jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání koupíte i tady

Specifikace Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Čarověníkem nazýváme shluk znetvořených větví vyrůstajících na jehličnatých a listnatých stromech či keřích bez obvyklé pravidelnosti a zákonitosti. Vyrůstají z normálně rostoucích větví z jednoho místa. Jejich původcem jsou houby, viry, genetické mutace apod., které způsobují tyto růstové anomálie. V ČR je ze všech států Evropy největší počet jejich sběratelů a aktivních pěstitelů, přesto i mezi nimi koluje celá řada nejrůznějších fám, mýtů a dohadů o příčinách vzniku čarověníků. Snahou druhého, aktualizovaného a » ... a dál?

Produkt Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání

Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání - parametry

Název produktu: Miroslav Kostelníček: Čarověníky v naší zahradě - 2.vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čarověníky v naší zahradě - 2., aktualizované a rozšířené vydání - Kostelníček Miroslav. Čarověníkem nazýváme shluk znetvořených větví vyrůstajících na jehličnatých a listnatých stromech či keřích bez obvyklé pravidelnosti a zákonitosti. Vyrůstají z normálně rostoucích větví z jednoho místa. Jejich původcem jsou houby, viry, genetické mutace apod., které způsobují tyto růstové anomálie. V ČR je ze všech států Evropy největší počet jejich sběratelů a aktivních pěstitelů, přesto i mezi nimi koluje celá řada nejrůznějších fám, mýtů a dohadů o příčinách vzniku čarověníků. Snahou druhého, aktualizovaného a rozšířeného vydání úspěšné publikace není proto jen podat ucelený souhrn informací a odpovědí několika málo odborníkům, školkařům a zahradníkům, ale především představit tuto neobyčejnou a fascinující zajímavost rostlinné říše všem milovníkům přírody. Autor v knize předává dál své dlouholeté zkušenosti a znalosti, které získal při jejich sběru, rozmnožování, roubování a při komponování zahrady. Čtenáři zde najdou široký sortiment kultivarů čarověníků, které lze u nás koupit a pěstovat, a dokonce i evropských novinek, u nichž se očekává jejich rozšíření. Publikace: Čarověníky v naší zahradě - 2., aktualizované a rozšířené vydání - Kostelníček Miroslav. Miroslav Kostelníček2., aktualizované a rozšířené vydáníGRADA 2009Kniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.