Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace

Knihy naučná literatura

Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace

Hodnocení: 1x
  • 4

Marketingová komunikace - Jak efektivně komunikovat na našem trhu - Miroslav Karlíček. Kniha komplexně a čtivě seznamuje s nástroji marketingové komunikace a jejich aplikacemi na našem trhu. Srozumitelný text je doplněn mnoha příklady z české a částečně i slovenské praxe. Po seznámení s modelem marketingové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace koupíte i tady

Specifikace Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 245 Kč

Kniha komplexně a čtivě seznamuje s nástroji marketingové komunikace a jejich aplikacemi na našem trhu. Srozumitelný text je doplněn mnoha příklady z české a částečně i slovenské praxe. Po seznámení s modelem marketingové komunikace a problematikou komunikačního plánování se dozvíte vše podstatné o funkcích a praktickém využití jednotlivých prvků komunikačního mixu. Po přečtení knihy byste měli umět stanovit správné komunikační cíle, zvolit odpovídající komunikační strategii a vybrat vhodné komunikační nástroje. » ... a dál?

Produkt Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace

Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace - parametry

Název produktu: Miroslav Karlíček: Marketingová komunikace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Marketingová komunikace - Jak efektivně komunikovat na našem trhu - Miroslav Karlíček. Kniha komplexně a čtivě seznamuje s nástroji marketingové komunikace a jejich aplikacemi na našem trhu. Srozumitelný text je doplněn mnoha příklady z české a částečně i slovenské praxe. Po seznámení s modelem marketingové komunikace a problematikou komunikačního plánování se dozvíte vše podstatné o funkcích a praktickém využití jednotlivých prvků komunikačního mixu. Po přečtení knihy byste měli umět stanovit správné komunikační cíle, zvolit odpovídající komunikační strategii a vybrat vhodné komunikační nástroje. Kniha se od zahraničních publikací, které jsou dostupné v ČR a SR, odlišuje příklady výhradně z domácích podmínek. Na rozdíl od jiných publikací poskytuje komplexní a konzistentní náhled na danou problematiku, nikoliv jen dílčí aspekty marketingové komunikace. Velkou předností knihy je také to, že se na ní podílelo množství expertů z marketingové praxe. Marketingová komunikace - Jak efektivně komunikovat na našem trhu - Miroslav Karlíček od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Marketing za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Naučte se zákazníky správně komunikovat.. Publikace nabízí komplexní a konzistentní pohled na marketingovou komunikaci a její aplikaci na českém trhu. Text je koncipován velmi srozumitelně a obsahuje řadu příkladů z české i slovenské praxe. Nejdříve se seznámíte se základy a poté přistoupíte k praktické části, kde se dozvíte něco o využití jednotlivých prvků komunikačního mixu. Na knize se podílelo velké množství expertů z marketingové praxe. Autor : Miroslav Karlíček, Petr Král, Druh sortimentu : Kniha, Marketingová komunikace, Jazyk : Čeština, Počet stran : 224


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.