Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Kaftan: Modern Business English in communication / Moderní obchodní angličtina v komunikaci

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Kaftan: Modern Business English in communication / Moderní obchodní angličtina v komunikaci cena od 0 Kč

Miroslav Kaftan: Modern Business English in communication / Moderní obchodní angličtina v komunikaci

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhá z řady terminologicky laděných učebnic věnovaných současné obchodní angličtině se týká ústní a písemné komunikace. Jejím cílem je seznámit uživatele se současnou angloamerickou terminologií této oblasti a naučit ji používat v praxi, přičemž důraz je kladen na kultivovaný projev nejen profesní, ale i v osobním ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Miroslav Kaftan: Modern Business English in communication / Moderní obchodní angličtina v komunikaci - parametry

Název produktu: Miroslav Kaftan: Modern Business English in communication / Moderní obchodní angličtina v komunikaci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhá z řady terminologicky laděných učebnic věnovaných současné obchodní angličtině se týká ústní a písemné komunikace. Jejím cílem je seznámit uživatele se současnou angloamerickou terminologií této oblasti a naučit ji používat v praxi, přičemž důraz je kladen na kultivovaný projev nejen profesní, ale i v osobním styku. Pro nácvik písemné komunikace je rozšířena o vzory formulářů, různých typů korespondence a jiných písemností; při nácviku ústní komunikace využívá utříděné scénáře, které lze využít jako návody pro nácvik činností, ale i pro obecnější výuku systému slovní zásoby (a terminologie) a užívání frazeologických jednotek, či pro srovnání pojmových (významových) i gramatických struktur angličtiny a češtiny. Publikace je určena jako doplňkový materiál pro výuku na středních a vyšších školách odborného zaměření. Díky rozsahu zpracované terminologie je vhodná i pro lexikální výuku na vysokých školách a ovšem i pro zájemce z praxe k samostudiu uvedené tématiky. Kniha obsahuje 9 lekcí (obchodní komunikace, obchodní korespondence, prezentace, telefonování, osobní styky,...) Autor: Strnadová Zdena, Kaftan Miroslav; Smrť si dříve nebo později najde každého. Když ovšem přijde k Mortovi, nabídne mu zaměstnání.Ten zjistí, že kvůli tomu nemusí zemřít, a nabídku přijímá. Netrvá však dlouho a pochopí, že se jeho ... Publikace: Modern Business English in Communication - M. Kaftan;Z. Strnadová. Publikace: Modern Business English in Communication - M. Kaftan;Z. Strnadová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.