Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy)

Knihy

Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy)

Hodnocení: 1x
  • 4

Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy) - Miroslav Ivanov. Rukopisy královédvorský a zelenohorský: Nový překlad Rukopisů je srozumitelný, bez zbytečných archaismů. Zaujmout může i čtenáře, který se příliš nezajímá o spory nad touto literární ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 217 Kč

Anotace: Rukopisy královédvorský a zelenohorský: Nový překlad Rukopisů je srozumitelný, bez zbytečných archaismů. Zaujmout může i čtenáře, který se příliš nezajímá o spory nad touto literární památkou, kdysi pokládanou za výjimečné dílo středověku, stačí, má-li v oblibě hrdinské zpěvy, mýty a romantické příběhy. Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského: Jedna z nejpopulárnějších knih autora literatury faktu Miroslava Ivanova. Píše v ní o Rukopisech. Literárních památce, která vzrušovala celé generace » ... a dál?

Produkt Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy)

Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy) - parametry

Název produktu: Miroslav Ivanov: Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy) - Miroslav Ivanov. Rukopisy královédvorský a zelenohorský: Nový překlad Rukopisů je srozumitelný, bez zbytečných archaismů. Zaujmout může i čtenáře, který se příliš nezajímá o spory nad touto literární památkou, kdysi pokládanou za výjimečné dílo středověku, stačí, má-li v oblibě hrdinské zpěvy, mýty a romantické příběhy. Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského: Jedna z nejpopulárnějších knih autora literatury faktu Miroslava Ivanova. Píše v ní o Rukopisech. Literárních památce, která vzrušovala celé generace umělců, vědců a čtenářů. Jsou rukopisy pravé? Je to stará památka českého písemnictví? Nebo jde o falza? Ale kdo je pak jejich autorem? Vždyť v sobě nezapřou rysy geniality… Rozpoutává se zápas, v němž se angažoval i T. G. Masaryk. A jehož závěrečnou etapu M. Ivanov přímo vyvolal a organizoval. Nemylme se. Rozhodně to není kniha pouze pro zájemce o literární historii. Ivanovova kniha se čte jako příběh velkého dobrodružství. Autor shromažďuje argumenty pro a proti, někdy nepochybné, jindy diskusní, sporné. Něčemu přitaká, jindy nesouhlasí. Vždycky však probouzí náš zájem – jak tomu bývá u atraktivní reportáže. Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského (komplet 2 knihy) - Miroslav Ivanov od nakladatelství v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.