Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb

Knihy naučná literatura

Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb

Hodnocení: 1x
  • 4

Po stopách paroplaveb – J. P. Parraua a M. Goldmanna 1880–1888 - Miroslav Hubert. Pražská společnost pro paroplavbu na řece Vltavě založená v roce 1865, nynější Pražská paroplavební společnost – Prague Boats, provozovala osobní lodní dopravu až do 90. let minulého století sama, ovšem s výjimkou období mezi lety 1880 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Po stopách paroplaveb
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb koupíte i tady

Specifikace Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 107 Kč

Po stopách paroplaveb - Miroslav Hubert Pražská společnost pro paroplavbu na řece Vltavě založená v roce 1865, nynější Pražská paroplavební společnost – Prague Boats, provozovala osobní lodní dopravu až do 90. let minulého století sama, ovšem s výjimkou období mezi lety 1880 a 1888. V něm působily na Vltavě v Praze ještě dva na sebe navazující podniky, provozované nejdříve J. P. Parrauem a po něm M. Goldmannem. Byly sice nosností svého lodního parku ve srovnání s parkem pražské společnosti velmi malé, ale vznikem » ... a dál?

Produkt Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb

Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb - parametry

Název produktu: Miroslav Hubert: Po stopách paroplaveb
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Po stopách paroplaveb – J. P. Parraua a M. Goldmanna 1880–1888 - Miroslav Hubert. Pražská společnost pro paroplavbu na řece Vltavě založená v roce 1865, nynější Pražská paroplavební společnost – Prague Boats, provozovala osobní lodní dopravu až do 90. let minulého století sama, ovšem s výjimkou období mezi lety 1880 a 1888. V něm působily na Vltavě v Praze ještě dva na sebe navazující podniky, provozované nejdříve J. P. Parrauem a po něm M. Goldmannem. Byly sice nosností svého lodního parku ve srovnání s parkem pražské společnosti velmi malé, ale vznikem a způsobem provozu bezpochyby zajímavé a nakonec i efektivní. Protože se domnívám, že historie těchto podniků může být nejen zajímavá, ale pro četné provozovatele osobní lodní dopravy, kteří se na našich řekách objevili po roce 1990, i poučná, pokusil jsem se ji podat podrobněji než byla dosud popisována v rámci historie Pražské paroplavební společnosti. Události a doba doložené archivními dokumenty a novinovými zprávami byly ještě pro úplnost a plynulost děje doplněny událostmi pravděpodobnými. To se týká i dvou vlastních kreseb a doplňků na původních ilustracích. Autor Vydáno jako příspěvek k Mezinárodní konferenci „Parníkem po hladině Vltavy“ konané k výročí 150 let PPS roku 2015 v Praze. Vyšlo ve spolupráci s Pražskou paroplavební společností. Po stopách paroplaveb – J. P. Parraua a M. Goldmanna 1880–1888 - Miroslav Hubert od nakladatelství Mare-Czech v kategorii Hobby | Auto, moto | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.