Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I.

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Jiří Kovařík I. - Miroslav Hauner, Malíř Jiří Kovařík (1932-1994) byl plzeňským rodákem a celý svůj život v Plzni prožil. Tato kniha je první monografií Jiřího Kovaříka, která mapuje celek jeho díla, včetně pohnutého života umělce, který byl tragickou nehodou ukončen nedlouho po sametové revoluci. První oddíl knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Jiří Kovařík I.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I. koupíte i tady

Specifikace Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 329 Kč

Malíř Jiří Kovařík (1932-1994) byl plzeňským rodákem a celý svůj život v Plzni prožil. Tato kniha je první monografií Jiřího Kovaříka, která mapuje celek jeho díla, včetně pohnutého života umělce, který byl tragickou nehodou ukončen nedlouho po r.1989. ... a dál?

Produkt Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I.

Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I. - parametry

Název produktu: Miroslav Hauner: Jiří Kovařík I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 500 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jiří Kovařík I. - Miroslav Hauner, Malíř Jiří Kovařík (1932-1994) byl plzeňským rodákem a celý svůj život v Plzni prožil. Tato kniha je první monografií Jiřího Kovaříka, která mapuje celek jeho díla, včetně pohnutého života umělce, který byl tragickou nehodou ukončen nedlouho po sametové revoluci. První oddíl knihy je tvořen původním textem, který obšírně mapuje jak život malíře, tak vývoj jeho díla, a to právě v kontextu významných životních událostí Jiřího Kovaříka, které jeho dílo do značné míry poznamenaly. Druhý oddíl knihy je pak tvořen úplnými přepisy textů o Jiřím Kovaříkovi a rozbory jeho díla, které jsou nestranným svědectvím dobových snah o zařazení Jiřího Kovaříka do prostoru výtvarné vědy. Třetí oddíl knihy je věnován reprodukcím obrazů a menšímu množství souvisejících kreseb. Obrazy z padesátých a šedesátých let jsou řazeny chronologicky, počínaje léty sedmdesátými jsou obrazy řazeny s důrazem na tematické cykly. Čtvrtý oddíl knihy je věnován realizacím a návrhům realizací. Nerealizovaných návrhů je, vzhledem k zákazu veškeré výtvarné činnosti, značné množství. V pátém oddílu reprodukujeme vybrané dokumenty, které jsou nezprostředkovaným dokladem Kovaříkova životního příběhu. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura od Neznámé nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.