Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zákoník práce - komentář, 2.vyd. - Doležílek Jiří. - nové vydání komentáře, které reaguje na důležité změny právní úpravy, zejména první velkou novelu zákoníku práce (zákon č. 362/2007 Sb.), jejímž účelem bylo odstranění legislativních chyb a formulačních nejasností vyskytujících se v textu zákona - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 167 Kč

Zákoník práce (zákon č. 262/2006 Sb.) je prvním z kodexů, které byly přijaty v České republice v 21. století a po vstupu České republiky do Evropské unie. Dokonce je vůbec prvním kodexem, který byl př ... a dál?

Produkt Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce

Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce - parametry

Název produktu: Miroslav Bělina a kol.: Zákoník práce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 167 Kč
Maximální cena: 1 515 Kč
Ušetríte až: 348 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zákoník práce - komentář, 2.vyd. - Doležílek Jiří. - nové vydání komentáře, které reaguje na důležité změny právní úpravy, zejména první velkou novelu zákoníku práce (zákon č. 362/2007 Sb.), jejímž účelem bylo odstranění legislativních chyb a formulačních nejasností vyskytujících se v textu zákona - komentář je určen zaměstnavatelům působícím v podnikatelské sféře i státním institucím, vedoucím i řadovým zaměstnancům či funkcionářům odborových organizací, zejména pak personalistům a pracovníkům právních a dalších odborných útvarů - komentář je doplněn odkazy na ustanovení a předpisy související, včetně úplného znění příslušných ustanovení občanského zákoníku, na které zákoník práce odkazuje, odkazy na odbornou literaturu a na předpisy Evropských společenství a výběrem judikatury - důležitým vodítkem pro práci s právní normou je upozornění na absolutní zákaz odchýlení se od právní úpravy či připuštění jiného ujednání, ale pouze ve prospěch zaměstnance Publikace: Zákoník práce - komentář, 2.vyd. - Doležílek Jiří. Publikace: Zákoník práce. Komentář, 2. vydání - Bělina M.;Kolektiv. Zákoník práce (zákon č. 262/2006 Sb.) je prvním z kodexů, které byly přijaty v České republice v 21. století a po vstupu České republiky do Evropské unie. Dokonce je vůbec prvním kodexem, který byl přijat v samostatné České republice po rozdělení bývalé federace. Zákoník práce nahradil starý zákoník práce (zákon č. 65/1965 Sb.), který platil po více než čtyřicet let. Od prvního vydání komentáře uplynuly již téměř dva roky. V mezidobí došlo k četným dílčím změnám v právní úpravě, a autoři proto připravili druhé aktualizované a doplněné vydání. Reagují v něm nejen na změny, ale i na nové rozsudky jak českých soudů, tak ESD, stejně tak jako na novou odbornou literaturu v dané oblasti. Publikace: Zákoník práce. Komentář, 2. vydání - Bělina M.;Kolektiv. Zákoník práce Komentář EKZ116 - Edice: Beckova edice komentované zákony - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná, plátěný potah - 11 Zákoník práce ekz 116


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.