Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů - Barták Miroslav. Vzhledem k velkému rozsahu zahrnutých zemí je kniha především deskriptivní, nikoliv analytická. Bude jistě sloužit jako referenční literatura v případě srovnání zdravotnických systémů. Autor přináší zajímavé souhrnné dílo, které je svým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů koupíte i tady

Specifikace Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 491 Kč

Vzhledem k velkému rozsahu zahrnutých zemí je kniha především deskriptivní, nikoliv analytická. Bude jistě sloužit jako referenční literatura v případě srovnání zdravotnických systémů. Autor přináš ... a dál?

Produkt Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů

Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů - parametry

Název produktu: Miroslav Barták: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 491 Kč
Maximální cena: 630 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů - Barták Miroslav. Vzhledem k velkému rozsahu zahrnutých zemí je kniha především deskriptivní, nikoliv analytická. Bude jistě sloužit jako referenční literatura v případě srovnání zdravotnických systémů. Autor přináší zajímavé souhrnné dílo, které je svým způsobem výjimečné a jedinečné, neboť podobná publikace na českém trhu nikdy nebyla v českém jazyce dostupná.Podle mého názoru bude publikace užitečná pro analytiky zdravotnických systémů (lékaře, politology, odborníky na veřejnou a sociální politiku, ekonomy), pro státní úředníky, pro odborníky ze zdravotních pojišťoven a konečně také pro studenty ekonomického, politologického či lékařského zaměření.Z recenzního posudku doc. Ing. Mgr. Martina Dlouhého, Dr., MSc.Publikace v souhrnné podobě předkládá příslušné charakteristiky zdravotnictví celkem v 6 světových regionech: evropský region, blízkovýchodní region, africký region, americký region, region jihovýchodní Asie a region Západní Tichomoří.Mezi hlavní přednosti knihy patří zejména: formální členění kapitol a podkapitol, jednoznačné a výstižné odkazy na použité informační zdroje, kvalitní a výstižný obsah dílčích charakteristik zdravotnictví ve sledovaných zemích, kvalitní jazyk a odborná terminologie aj., přehledné tabulky s makroekonomickými ukazateli pro příslušný stát. Publikace: Mezinárodní srovnávání zdravotnických systémů - Barták Miroslav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.