Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku

Próza - beletrie

Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Co na srdci, to na jazyku - Mirka Zemanová. Tato kniha je vytištěna na recyklovaném papíře. Recyklovaný papír obsahuje zbytky staré odpadní papírové hmoty. Takovýto papír není bělen chlórem ani jeho sloučeninami, nejsou do něho přidávány opticky zjasňující prostředky a během výroby nejsou používány toxické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Co na srdci, to na jazyku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku koupíte i tady

Specifikace Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 186 Kč

Tato kniha však neobsahuje pouze moudrá přísloví, tuto esenci celoživotních zkušeností předávaných z jednoho pokolení na druhé, ale najdete v ní i velké množství svérázných přirovnání, ustálených slov ... a dál?

Produkt Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku

Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku - parametry

Název produktu: Mirka Zemanová: Co na srdci, to na jazyku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Co na srdci, to na jazyku - Mirka Zemanová. Tato kniha je vytištěna na recyklovaném papíře. Recyklovaný papír obsahuje zbytky staré odpadní papírové hmoty. Takovýto papír není bělen chlórem ani jeho sloučeninami, nejsou do něho přidávány opticky zjasňující prostředky a během výroby nejsou používány toxické látky. Computer Press, a.s. si tak dal závazek podnikat způsobem, který zabezpečuje nejen ekonomický rozvoj, ale řeší také zodpovědnost za neustálé zvyšování environmentální a sociální výkonnosti a snižování dopadu na životní prostředí. „Přísloví, tisíckrát, milionkrát přeříkávaná z generace na generaci, pomáhala lidem přijímat s pokorou a trpělivostí radost, smutek a utrpení stejně jako vše ostatní, co lidské bytí přináší jako přirozenou součást své existence…“. Tato kniha však neobsahuje pouze moudrá přísloví, tuto esenci celoživotních zkušeností předávaných z jednoho pokolení na druhé, ale najdete v ní i velké množství svérázných přirovnání, ustálených slovních spojení, zlidovělých rčení, jadrných nadávek a slov vyjadřujících zlobu. Publikace, kterou držíte v rukou ale není, nemůže a ani nechce být odbornou lingvistickou studií, ani kompletním souborem či přehledem lidové slovesnosti. Jedná se spíše o malou sbírku pro radost, poučení a zamyšlení. V KNIZE NALEZNETE: - Více než 1 800 českých přísloví. - Více než 300 svérázných přirovnání. - Více než 1 800 ustálených slovních spojení a zlidovělých rčení. - Více než 300 jadrných nadávek a slov vyjadřujících zlobu. Publikace: Co na srdci, to na jazyku - Mirka Zemanová. Publikace vysvětluje jak základní teoretická a metodologická východiska kognitivní a kulturní lingvistiky, Mirka ZemanováČeská přísloví, přirovnání a rčeníCPress 2008Kniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.