Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mira Kirshenbaum: Nevěra

Knihy naučná literatura

Mira Kirshenbaum: Nevěra

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nevěra - Mira Kirshenbaum. Tato kniha je záchranným kruhem pro lidi, kteří uvázli mezi dvěma partnery a pro všechny ostatní, jichž se nevěra týká. Ocitli jste se v milostném trojúhelníku? Autorka této knihy vám pomůže řešit nelehké dilema. Aniž by nevěru obhajovala, zbavuje ji mýtů s moudrostí, humorem, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Mira Kirshenbaum: Nevěra

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Co dělat, když se objedví někdo další. Tato kniha je záchranným kruhem pro lidi, kteří uvázli mezi dvěma partnery a pro všechny ostatní, jichž se nevěra týká. Ocitli jste se v milostném trojúhelníku? Autorka této knihy vám pomůže řešit nelehké dilema. Aniž by nevěru obhajovala, zbavuje ji mýtů s moudrostí, humorem, spoustou selského rozumu a ze všeho nejvíce s hlubokou empatií ke všem zúčastněným. Z každé perspektivy, včetně dětské, předkládá jasná vodítka, jak se rozhodnout a čím se řídit, aby ten rozhodný krok » ... a dál?

Produkt Mira Kirshenbaum: Nevěra

Mira Kirshenbaum: Nevěra - parametry

Název produktu: Mira Kirshenbaum: Nevěra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nevěra - Mira Kirshenbaum. Tato kniha je záchranným kruhem pro lidi, kteří uvázli mezi dvěma partnery a pro všechny ostatní, jichž se nevěra týká. Ocitli jste se v milostném trojúhelníku? Autorka této knihy vám pomůže řešit nelehké dilema. Aniž by nevěru obhajovala, zbavuje ji mýtů s moudrostí, humorem, spoustou selského rozumu a ze všeho nejvíce s hlubokou empatií ke všem zúčastněným. Z každé perspektivy, včetně dětské, předkládá jasná vodítka, jak se rozhodnout a čím se řídit, aby ten rozhodný krok byl krokem správným a dovedl vás k šťastnému životu s tím partnerem, který pro vás bude nejlepší. Odhaluje hlubokou pravdu, že to, že jste byli nevěrní, neznamená, že jste špatný člověk a že určité typy záletných vztahů mohou být dokonce pro některá manželství přínosem. Rozlišuje sedmnáct různých druhů nevěry a pomáhá čtenářům rozpoznat, který typ je ten jejich, co to pro jejich další život znamená, a usnadní rozhodnutí, zda zůstat u původního partnera, či odejít od něj nebo dokonce opustit oba. Tato kniha vám otevře oči, dodá odvahu k odpovědím na vtírající se otázky (Co mi v mém manželství chybí? Nehledám v tom jen vytržení ze stereotypu? Jak se mám rozhodnout mezi dvěma lidmi, když to je jako srovnávat jablka s hruškami? Co děti?...), a na tyto otázky vám pomůže najít odpověď. O autorce: MIRA KIRSHENBAUM je autorkou několika bestsellerů o partnerských vztazích. Pracuje jako psychoterapeutka pro partnerské vztahy už více než 30 let. Publikace: Nevěra - Mira Kirshenbaum. Prošla vaším vztahem nevěra? Bestellerová autorka - empatická psychoterapeutka radí, co dělat, pokud vám nevěra vstoupí do života - ať už patříte mezi podvedené nebo podvádějící. Nachází zdůvodnění nevěry, dělí ji na 17 různých druhů podle příčiny, pomáhá nevěru pochopit, a snaží se zachránit nevěrou zasažené dvojice. Učí obnovit původní lásku a chránit děti. Uvádí příklady ze života. Mira KirshenbaumCo dělat, když se objeví někdo dalšíCPress 2009Kniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.