MIO Spirit 6970 Lifetime
MIO Spirit 6970 Lifetime

MIO Spirit 6970 Lifetime

80%
Aktualizace bezpečnosti Životnost kameryDoživotní aktualizace databáze radarů pro vaše zařízení. Hands-free Bluetooth® hovoryZískáte možnost uskutečňovat hovory bez použití rukou. Hlasové ovládáníNemusíte se dotýkat obrazovky pro ovládání. Vyhněte se zácpámVyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. AV vstup a přehrávač médiíAV vstup a přehrávač médií - audio a video ve vašem zařízení. Předinstalovaná databáze radarůPředinstalovaná databáze radarů,…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MIO Spirit 6970 Lifetime
Výrobce: MIO
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Aktualizace bezpečnosti Životnost kameryDoživotní aktualizace databáze radarů pro vaše zařízení.

Hands-free Bluetooth® hovoryZískáte možnost uskutečňovat hovory bez použití rukou.

Hlasové ovládáníNemusíte se dotýkat obrazovky pro ovládání.

Vyhněte se zácpámVyhněte se zácpám a zpomalené dopravě.

AV vstup a přehrávač médiíAV vstup a přehrávač médií - audio a video ve vašem zařízení.

Předinstalovaná databáze radarůPředinstalovaná databáze radarů, zkušebně na 3 měsíce - budete vždy vědět, kde jet extra opatrně.

Najdi mé autoUložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.

LearnMe Pro™Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.

Parkovací asistentNavigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

Jděte ještě dálMio funguje brilantně jak v automobilu, tak mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.

Plánovač výletůSpirit 6900 LM přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.

Blízko mneNajděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.

Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.

Půjčování mapI když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.

Specifikace:Processor typeCSR SiRFatlasV 664 Mhz

TMCvolitelně

Dotykový displejano

Barevný displejano

Display resolution480 x 272

Rozlišení displeje12.7cm (5")

Šířka (mm)142

Výška (mm)86

Hloubka (mm)14

Hmotnost(gr)172.2

AV vstupano

Typ navigace: autonavigace Menu v češtině,slovenštině: ANO Nový model roku 2014, který je náhradou za model 697 o 5" displej o mapy celé Evropy TeleAtlas (44 zemí) o doživotní aktualizace map o

Recenze

Celkové hodnocení

80
80%
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze