Mio MiVue A30
Mio MiVue A30

Mio MiVue A30

100%
od 1 290 Kč
Dvojnásobné pokrytí vozovky, dvojnásobná bezpečnost. Zadní kamera A30 se diskrétne nainstaluje na zadní sklo a zajistí, že bude nahráván každý detail vozovky za vámi. Pokud nekdo za vámi jede riskantne nebo tesne za vaším vozem, kamera to zachytí v plném HD rozlišení 1080p díky svému vysoce kvalitnímu Sony™ snímaci a zornému úhlu 140°, dokonce i za špatných svetelných podmínek. Kamera A30 se pripojuje k hlavní kamere a funguje stejným zpusobem,…
Czc.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
1 790 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mio MiVue A30
Výrobce: MIO
Minimální cena: 1 290 Kč
Maximální cena: 1 952 Kč
Ušetříte až: 662 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Vlastnosti

S detekcí radarů:
Ne
S GPS:
Ne
S optickým stabilizátorem:
Ne
S detekcí jízdních pruhů:
Ne
Magnetický držák:
Ne
Noční režim:
Ne
S parkovacím režimem:
Ne
S detekcí pohybu:
S G-Senzor:
S detekcí vozidel:
Ne

Technické parametry

Rozlišení přední kamery:
Rozlišení zadní kamery:
Full HD
Typ:
Pozorovací úhel:
140°, 140°
Připojení:
USB

Popis produktu

Dvojnásobné pokrytí vozovky, dvojnásobná bezpečnost. Zadní kamera A30 se diskrétne nainstaluje na zadní sklo a zajistí, že bude nahráván každý detail vozovky za vámi. Pokud nekdo za vámi jede riskantne nebo tesne za vaším vozem, kamera to zachytí v plném HD rozlišení 1080p díky svému vysoce kvalitnímu Sony™ snímaci a zornému úhlu 140°, dokonce i za špatných svetelných podmínek. Kamera A30 se pripojuje k hlavní kamere a funguje stejným zpusobem, takže zacne nahrávat, jakmile nastartujete motor. Díky duálnímu nahrávání prední MiVue kamery a zadní kamery A30 mužete jezdit s klidným vedomím, že máte pokryté dení pred a za vámi.

 • Záznam ve Full HD rozlišení 1080p 30 snímků/s
 • Umožňuje duální nahrávaní
 • Skleněná optika F1.8 pro skvělé snímky v šeru a ve tmě
 • Vysoce kvalitní optický snímač od Sony
 • Záznamový úhel 140°
 • Video formát .MP4 (H.264)
 • Připojení kabelem s dostatečnou délkou
 • Y-kabel umožňující současný přenos videa i nabíjení
 • Polohovací držák s 3M lepící páskou na sklo
 • Nastavení hodnoty expozice v 7 stupních
 • Pro autokamery MiVue 785/786/766/788/792/J85
 • Balení : kamera A30, kabel, Y-kabel, držák na sklo, návod
Mio MiVue A30, černá

Používáte ve svém voze autokameru Mio MiVue? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili zařízení, které vaše bezpečnostní záznamové zařízení ještě vylepší. Mio MiVue A30 je speciální přídavná autokamera, kterou můžete umístit na zadní sklo svého automobilu. Videozáznam své jízdy tak budete mít konečně zcela kompletní – hlavní kamera vám poskytne čelní pohled z vozu a zadní se postará o záznam dění za vámi. Pokud tak na silnici dojde k nějaké sporné dopravní situaci, máte v rukou přesný důkazní materiál, který vám pomůže vše objasnit.

Tato zadní kamera je kompatibilní s následujícími modely autokamer Mio: MiVue C380 Dual, série MiVue C500, série MiVue 7xx (kromě modelů 731 a 733 WIFI) a MiVue J85.

S kamerou Mio MiVue A30 má vaše auto oči i vzadu. Videa ve skvělém Full HD rozlišení

Tato zadní kamera do auta vám dokáže zprostředkovat videozáznamy v opravdu parádní kvalitě. Je totiž vybavena špičkovým optickým snímačem Sony, který jí umožňuje pořizovat skvělá Full HD videa (při 30 snímcích za sekundu). Výhodou je přitom i možnost nastavení hodnoty expozice (jasu) v 7 stupních.

 

Perfektní viditelnost i v noci

S kamerou Mio MiVue A30 získáte úžasné záběry i v případě jízdy v noci. Objektiv tohoto zařízení se totiž pyšní světelností f/1.8, takže dokáže v dobré kvalitě snímat i velmi tmavé scény. I na nočních záběrech jsou tak bez problému čitelné registrační značky vozidel či veš

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze