Srovnání cen » Software a Hry » Hry na Xbox 360 » Srovnání cen Minecraft Edition pro Xbox 360

Hry na Xbox 360

Minecraft Edition pro Xbox 360

Hodnocení: 30x
  • 4

Vytvořte vlastní svět. Hra Minecraft Edition pro Xbox 360 vás zavede do fantastické 3D krajiny složené z krychlí. Nasbírejte materiál a postavte si vlastní příbytek a vše ostatní, o čem sníte. Bojujte s příšerami, nebo pouze budujte. Zapojte do hry i své přátele, nebo jeďte sólo. Na své si přijde až 8 hráčů. Váš svět se bude neustále vyvíjet a čas uteče jako voda. Navíc se můžete naučit ovládat hru ve zcela novém výukovém režimu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Minecraft Edition pro Xbox 360 koupíte i tady

Specifikace Minecraft Edition pro Xbox 360

Kategorie Hry na Xbox 360
Nejnižší cena 386 Kč

* Minecraft Xbox 360 CS/EL/HU/SK CEE PAL DVDLegendární hra přichází na disku pro váš Xbox 360. ... a dál?

Produkt Minecraft Edition pro Xbox 360

Minecraft Edition pro Xbox 360 - parametry

Název produktu: Minecraft Edition pro Xbox 360
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 386 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 163 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 30 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Legendární hra přichází na disku pro váš Xbox 360. Součástí balení je dvoudenní Zlaté členství Xbox LIVE, díky kterému si každý může vyzkoušet naplno kostičkový svět také online s přáteli. Připojení ke službě Xbox LIVE Vám umožní stažení nejnovějšího obsahu ze stále se vyvíjejícího světa kostek. Postavte vše, co si jen dokážete představit! Minecraft pro Xbox 360 vám umožní vystavět celé světy z pohodlí vaší pohovky. Můžete hrát sami nebo s přáteli. Zkoumejte, budujte a dobývejte! V noci vycházejí ven příšery – nezapomeňte si tedy předtím vybudovat přístřeší. Pak můžete začít vytvářet svět podle vašich představ. Minecraft pro Xbox 360 přináší nikdy nekončící zábavu!

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě vyvíjená firmou Mojang.Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce.V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery.Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od Peaceful, kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost Hard. Hra Minecraft také obsahuje podporu texture packů, které mění vzhled hry. Další z možností okořenění hry je instalace prozatím oficiálně nepodporovaných modifikací, které mohou přidat například nové bloky, zvěř a předměty.Herní módy:Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností Hardcore.Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání.Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře.Adventure - Stejné jako survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat.

  • Minecraft Xbox 360 CS/EL/HU/SK CEE PAL DVDLegendární hra přichází na disku pro váš Xbox 360. Plánujte a budujte! Ve hře Minecraft: Xbox 360 Edition můžete vytvářet světy z pohodlí vašeho křesla. Hrajte sami nebo s přáteli. Poznávejte, budujte a dobývejte! V noci vycházejí ven příšery, proto si ještě předtím postavte obydlí. Poté bude vývoj vašeho světa zcela na vaší fantazii. Objevte, jak rychle ubíhá čas s hrou Minecraft! Režim rozdělené obrazovky vyžaduje televizor s vysokým rozlišením.Postavte vše, co ..

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.