MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Společenské hry

Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Hodnocení: 15x
 • 3.13333

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra, která ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.87241
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Specifikace Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Kategorie Společenské hry
Výrobce MINDOK
Nejnižší cena 378 Kč

Hlavolamová hra pro jednoho hráče z řady SMART games. Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra, která vás nenechá chladnými. Pro každého hráče je to dvojitá výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek ten správný tvar. Obsah balení: herní deska 5 » ... a dál?

Produkt Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Albi: Ubongo

Albi: Ubongo

od 715 Kč

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

od 234 Kč

Albi: Zlaté Česko

Albi: Zlaté Česko

od 504 Kč

Piatnik: Rummikub

Piatnik: Rummikub

od 398 Kč


Mindok: SMART - Tučňáci na ledu - parametry

Název produktu: Mindok: SMART - Tučňáci na ledu
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 378 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
 • 3.13333
Podrobný popis:

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra, která vás nenechá chladnými. Pro každého hráče je to dvojitá výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek ten správný tvar. PRAVIDLA HRY:

Vyberte si zadání z knížky zadání. Pozorne si prohlédnete, na kterých místech mají stát

tucnáci. Muže být zadána pozice jednoho nebo více tucnáku.

Na úrovních STARTER/JUNIOR je napovezen tvar a pozice jednoho nebo více herních dílku. Rešení

rébusu je pak jednodušší a tato zadání vám umožní lépe proniknout do toho, jak hra funguje.

Umístete 5 dílku na herní desku tak, aby zaplnily herní desku. Dejte pozor, aby byli tucnáci na všech místech, na

kterých jsou zobrazeni v zadání.

• Každý dílek muže mít nekolik ruzných tvaru. Je treba najít správný tvar každého dílku tak, aby všechny dílky

zaplnily herní desku.

• Pokud je v zadání zobrazeno méne než 5 tucnáku, nezáleží na tom, kde budou ostatní tucnáci umísteni.• Není podstatné, kterým smerem jsou tucnáci na obrázku v zadání natoceni. Duležité jsou pouze pozice

jednotlivých tucnáku, nikoli jejich natocení.

Každý rébus má pouze jedno správné rešení. Všechna správná rešení najdete na konci knížky zadání.

Co je pentomino?

Pojmem pentomino je oznacována skupina dvanácti rovinných útvaru vzniklých složením peti shodných ctvercu. Také soubor

nejruznejších úloh, her a hrícek, které se k této skupine útvaru vztahují. Casto jsou také jako pentomino oznacovány jednotlivé

útvary z této skupiny.Celkem existuje 18 ruzných tvaru složených z peti ctvercu. V této hre je sice pouze pet dílku, ale díky možným

zmenám tvaru je možné vytvorit 13 ruzných tvaru.

Jak prechovávat herní materiál?

Všechny cásti hry je možné prevážet pohromade. Hru si mužete vzít na cesty tak, aby se vám žádná cást neztratila.

• Vyjměte dílky z herní desky a na desku položte knížku zadání a pravidla.• Na knížku zadání umístěte 5 herních dílků. Správné umístění dílků i tučňáků vám napoví průhledné víčko.• Herní desku přikryjte průhledným víčkem a vše zajistěte gumičkou, kterou najdete ve hře.Tučňáci na ledu, 1 hráč, od 6 let Tato hra rozvíjí:

-logické myšlení

-prostorovou představivost

-koncentraci

-plánování Tučňáci na ledu je originální logická hra pro jednoho hráče z produkce Smart games. Hra obsahuje celkem 60 zadání rébusů od jednoduchých až po velmi náročné.

Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Logická hra tučňáci je zcela originálně provedena. Ve hře je pět krových ploch složených vždy z pěti dílků a jednoho tučňáka. S jednotlivými dílky kry se dá hýbat,


Recenze Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Přidáno: 2. listopadu 2017

Přidat recenzi pro Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Mindok: SMART - Chytré autíčko

Mindok: SMART - Chytré autíčko

SMART-Chytré autíčko Chytré autíčko je dřevěná hra, hračka a zároveň hlavolam, který se rozvíjí s tím, jak va&scarone děti rostou. Navíc je to skutečná hračka - autíčko, které opravdu jezdí! Zvládnete postavit »

od 514 Kč

v 21 obchodech

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok Smart Games Kvadrilion, Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Nespočet zadání i řešení, ale podaří se vám jedno nalézt? Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, »

od 385 Kč

v 19 obchodech

Mindok: SMART - Titanic

Mindok: SMART - Titanic

Zachraňte životy na Titanicu! Zachraňte všechny tonoucí a staňte se hrdinou dne! Den potopení Titanicu se do historie zapsal jako velmi tragická a dramatická událost. V této hře máte možnost toto drama prožít. Staňte se velitelem flotily záchranných člunů »

od 305 Kč

v 14 obchodech

Mindok: SMART - Auto blok

Mindok: SMART - Auto blok

 • 3.92857

Společenské hry |

Dlouho jsem hledala hru pro svou šestiletou dceru, která by byla alternativou k hrám v mobilu, které dcera ráda hraje třeba v autě a její tatínek není zrovna nadšený, když jí má svůj mobil půjčit. Vzpomínala jsem na různé hlavolamy pod plastovým víkem z »

od 140 Kč

v 17 obchodech

Rubikova kostka klasik - hlavolam

Rubikova kostka klasik - hlavolam

Hledáte kvalitní hudební příslušenství k vašemu mobilu, tabletu nebo MP3 přehrávači? Už nemusíte vystavovat své elektronické poklady nebezpečí při jízdě na kole, koloběžce, motocyklu, skůtru, či při obyčejné procházce s kočárkem. Drobný reproduktor nabízí »

od 249 Kč

v 12 obchodech

Mindok: SMART - Anti virus

Mindok: SMART - Anti virus

 • 3.44444

Společenské hry |

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Zapojte své tělo i mysl a zbavte se zákeřného viru! Zákeřný virus napadl buňku lidského těla. Dokážete se ho zbavit dříve, než se rozmnoží a napadne další buňky? Tato hra je ještě větší výzvou, než to na »

od 380 Kč

v 20 obchodech

Mindok: Smart: 3 náklaďáky

Mindok: Smart: 3 náklaďáky

 • 4

Hračky |

Mindok Smart Games 3 náklaďáky, Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Vyrážíme na cestu! Je čas nakládat! Tři veselé náklaďáky se chystají na dlouhou cestu. Před tím, než vyrazí, musejí ještě naložit spoustu věcí. Vejdou se všechny ty balíky na »

od 513 Kč

v 20 obchodech

Granna Ranč

Granna Ranč

Společenská hra pro 2 až 6 hráčů, doporučený věk od 7 let. Ranč je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Představuje pokračování známé hry Superfarmář a vzhledem k více rozhodovacím možnostem je určena spíše pro zkušenější hráče. Pravidla hry nutí hráče »

od 439 Kč

v 19 obchodech

Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

 • 3.13333

Společenské hry |

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni »

od 378 Kč

v 22 obchodech

Mindok: SMART - IQ Twist

Mindok: SMART - IQ Twist

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Otestujte a posilte své IQ s touto skvělou cestovní hrou! Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Zní to jednoduše, ale jen do chvíle, kdy zjistíte, »

od 235 Kč

v 20 obchodech

Mindok: SMART: Angry Birds - útok

Mindok: SMART: Angry Birds - útok

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Zbavte se těch prasat! V této logické hře musejí ptáci naskákat na prasata tak, aby všechna prasata zmizela. Posouvejte průhledné herní dílky do té chvíle, než jsou všechna prasata zakryta ptáky. Klasický a »

od 305 Kč

v 15 obchodech

Mindok: SMART: Angry Birds - staveniště

Mindok: SMART: Angry Birds - staveniště

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Postavte pevnost pro prasata a dobyjte svět! Tato logická hra založená na principech oblíbených her z řady SMART games pořádně potrápí vás mozek. Umístěte 4 herní dílky na staveniště tak, aby byla vidět jen »

od 297 Kč

v 17 obchodech

Mindok: SMART - Tajemný chrám

Mindok: SMART - Tajemný chrám

 • 4

Hračky |

Hlavolamová hra z řady SMART games. Neztraťte se v pohyblivém labyrintu! V bludišti chodeb tajemného chrámu stěny neustále mění místa. Jeden chybný krok a skončíte jako krmení pro krokodýly. Jen velice chytrý dobrodruh dokáže z tohoto prokletého labyrintu »

od 305 Kč

v 20 obchodech

Mindok: SMART - Myší království

Mindok: SMART - Myší království

 • 4

Hračky |

SMART - Myší království je výceúčelová logická hra. Dokážete umístit žluté dílky skládačky na herní plán tak,aby všechny myšky mohly pohodlně vykukovat skrz díry v plátku sýra? 48 rébusů od snadných po náročné.Ideální na cesty. Hlavolamová hra pro 1 hráče »

od 237 Kč

v 12 obchodech

Mindok: SMART - IQ FIT

Mindok: SMART - IQ FIT

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a na herním plánu nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne »

od 229 Kč

v 14 obchodech

Mindok: SMART: IQ Link

Mindok: SMART: IQ Link

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Najděte správná propojení! Umístěte všechny dílky na herní plán. I když je ve hře celkem 36 částí herních dílků a na herním plánu pouze 24 míst. Ano, opravdu je to možné! Klíčem je dílky správně propojit. »

od 235 Kč

v 22 obchodech

Mindok: SMART - Čarovný les

Mindok: SMART - Čarovný les

Hlavolamová hra ze série magnetických cestovních her z řady SMART games. Najdi kouzelnou cestu přes tajuplný les! Projdi se čarovným lesem. Můžeš potkat jednorožce nebo čarodějnici. Kolem cesty tě čekají prastaré stromy a magické houby. Ale pozor, aby ti »

od 223 Kč

v 17 obchodech

Mindok: SMART - Barevný kód

Mindok: SMART - Barevný kód

Barevný kód je logická hra pro jednoho hráče od Smart games. Barevný kód je logická hra pro jednoho hráče od Smart games. Obsahuje celkem 100 úloh, jejichž náročnost postupně roste. Dostanete se až na úroveň expert? Hra možná vypadá jednoduše, ale vězte, »

od 372 Kč

v 13 obchodech

Mindok: SMART - Noemova archa

Mindok: SMART - Noemova archa

Najdi zvířátkům místo na lodi! Hra z oblíbené série MINDOK SMART GAMES v cestovním magnetickém balení. Hrejte si i na cestách. Zadání, herní plán i řešení jsou spojeny kroužkovou vazbou a uzavřeny v plastovém obalu. Celá hra je navíc magnetická, nemusíte »

od 236 Kč

v 17 obchodech

SVOBODA Angličtina! Brnkačka!

SVOBODA Angličtina! Brnkačka!

 • 4

Hračky |

Elektrická výuková hračka obsahuje 160 nejčastěji používaných anglických slovíček ze 16 oblastí – od základních čísel, přes barvy, jídlo, sport až po povolání, přírodu a další. Je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší, kteří si hravou a »

od 168 Kč

v 30 obchodech

Mindok: SMART - Na ledové kře rozšíření

Mindok: SMART - Na ledové kře rozšíření

Dlouho jsem hledala hru pro svou šestiletou dceru, která by byla alternativou k hrám v mobilu, které dcera ráda hraje třeba v autě a její tatínek není zrovna nadšený, když jí má svůj mobil půjčit. Vzpomínala jsem na různé hlavolamy pod plastovým víkem z »

od 173 Kč

v 19 obchodech

Mindok: SMART - Anakonda

Mindok: SMART - Anakonda

Najděte mýtického hada! Skrytá v ruinách starověkých chrámů uprostřed neproniknutelné džungle žije obří anakonda - legendární had, kterého uctívaly mnohé generace indiánských kmenů. Umístěte všechny dílky na herní plán a vytvořte hada od hlavy až k ocasu. »

od 274 Kč

v 16 obchodech

Mindok: SMART – Brouci v akci

Mindok: SMART – Brouci v akci

Brouci v akci je magnetická logická hra pro jednoho hráče, která obsahuje celkem 48 úloh různých náročností. Je v praktickém cestovním balení a její princip připomíná tolik oblíben Ve žravých příšerkách vás každý krok a každé kousnutí přiv Brouci v akci »

od 238 Kč

v 15 obchodech

Mindok: SMART - Princ a drak

Mindok: SMART - Princ a drak

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Jak se čaroděj dostane do hradu? Najde drak jednorožce? Zvládne princ zachránit princeznu? Tato pohádková logická hra okouzlí vaše mozkové buňky. Poskládejte 9 herních dílků tak, aby všechny cesty vedly »

od 380 Kč

v 5 obchodech

Mindok: SMART - Aqua Bella

Mindok: SMART - Aqua Bella

V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky. Je třeba umístit 4 herní dílky s ostrovy tak, aby na moři zůstali jen někteří piráti. Aqua Bella od Smart games je určena především pro mladé slečny, které rády řeší rébusy. Hra s mořskými »

od 349 Kč

v 9 obchodech

Mindok: SMART: Vodní svět

Mindok: SMART: Vodní svět

 • 4

Hračky |

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Hrajte si na schovávanou s vodními zvířaty! Umístěte 4 magnetické herní dílky na herní plán tak, že budou vidět pouze zvířata zobrazená v zadání a ostatní se schovají. Jedinečná logická hra pro hráče v »

od 223 Kč

v 13 obchodech

Trefl Malý objevitel Profese

Trefl Malý objevitel Profese

Hra Povolání z edice Malý Objevitel od společnosti Trefl.Hra malý objevitel Povolání je vzdělávací skládačka, díky které se děti seznámí s prací lidí na různých pozicích a s pracovními nástroji. Hra obohacuje slovní zásobu spojenou s povoláními, cvičí »

od 103 Kč

v 11 obchodech

Trefl Malý objevitel Čísla

Trefl Malý objevitel Čísla

Hra malý objevitel ČÍSLA je vzdělávací skládačka, při které si děti osvojí svět čísel. Balení obsahuje 10 velkých dvoudílných a oboustranných puzzle dílků, další barevné dílky k počítání a návod s mnoha návrhy. Doba trvání hry cca 10-25 min, hra pro 1-4 »

od 102 Kč

v 13 obchodech

Trefl Malý objevitel Protiklady

Trefl Malý objevitel Protiklady

Hra Protiklady z edice Malý Objevitel od společnosti Trefl.Protiklady se přitahují! Při této didaktické hře pro děti se dají hravým způsobem vysvětlovat rozdíly mezi nepořádkem a pořádkem nebo létem a zimou. Na obrázcích jsou k vidění různá scenária a »

od 101 Kč

v 17 obchodech

Mindok: SMART - Den a noc

Mindok: SMART - Den a noc

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Den a noc je hra plná zábavy a skvělých možností rozvoje. Děti se učí barvy a tvary a při stavbě figurek veselých panáčků, stromů, domečků a spousty dalších věcí. Při tom rozvíjejí své schopnosti. V této hře »

od 566 Kč

ve 2 obchodech

RecentToys 885035

RecentToys 885035

 • 3.75

Hračky |

Hlavolam pro 1–1 hráče, doporučený věk od 7 let . Představujeme originální hlavolam Pyramida, který je tu s námi v různých obměnách již neuvěřitelných 42 let. Toto nejmodernější provedení dokazuje, že vás Pyramida stále může fascinovat a i po tolika »

od 379 Kč

ve 4 obchodech

Mindok: SMART - Letiště

Mindok: SMART - Letiště

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Dokážete dostat letadla bezpečně do jejich cílů? Jako zaměstnanec kontrolní věže letiště máte pod kontrolou pozici každého letadla - jak ve vzduchu, tak na zemi. Veďte každé letadlo bezpečně k cíli tak, že »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

 • 3.11111

Společenské hry |

Originální produkt Lovec duchů s Polským přebalem - jedná se o nové zboží s plnou zárukou 24 měsíců. Český návod k obsluze je přiložen. Jedná se o vylepšenou variantu, kde jsou v balení 2 pistole a mohou tak hrát dva hráči současně. Ještě více zábavy a »

od 1 529 Kč

ve 2 obchodech

Mindok: SMART - Stavitelé

Mindok: SMART - Stavitelé

Hlavolamová hra Stavitelé sestává z devíti barevných dřevěných dílků (připomínají hru Tetris), které simulují části domu, a stavitelů Stáni a Standy. Děti mají k dispozici zadání, které ukazuje, z jakých dílků má být dům sestaven. Je rovněž ukázáno, na »

od 622 Kč

ve 2 obchodech

Albi: Popular - Utopia

Albi: Popular - Utopia

Popular - Utopia Albi Vaším úkolem je rozestavit správně všech šestnáct mrakodrapů. 50 zadání je rozděleno na dvě části. První se trochu podobá Sudoku, druhá je náročnější. Také v rámci každé části složitost zadání postupně stoupá. Při řešení první »

od 249 Kč

ve 2 obchodech

Mindok: SMART - Králík Kuk

Mindok: SMART - Králík Kuk

Vytáhněte králíka z krabice! Králík Kuk je logická hra pro nejmenší děti. V krabici najdete 3 velké dřevěné díly krabice, roztomilého králíka a 60 zajímavých rébusů. Stojí králík na červeném, na žlutém nebo na modrém dílu? A dívá se skrz kruhu, nebo skrz »

od 599 Kč

ve 2 obchodech

Albi: Popular - Došel benzín!

Albi: Popular - Došel benzín!

Společenská hra pro jednoho, doporučený věk od 6 let. Došel benzín! je zábavná společenská hra nejen pro děti, ale i pro dospělé. Spoustu legrace si s ní užije celá rodina i jednotlivec, ať už je kdekoliv - doma či na cestách. Všechny dílky hry totiž drží »

od 199 Kč

v 1 obchodě

Mindok: SMART - Záhadný hrad

Mindok: SMART - Záhadný hrad

Mindok Smart Games Záhadný hrad, Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pojďme stavět hrady! Posilte své mozkové závity s touto krásnou dřevěnou 3D logickou hrou. Cílem je sestavit různé dřevěné dílky tak, aby společně vytvořily hrad zobrazený v »

od 689 Kč

v 1 obchodě

Mindok: SMART - Na ledové kře

Mindok: SMART - Na ledové kře

 • 3.44444

Společenské hry |

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pomozte obyvatelům severního pólu se maskovat v jejich přirozeném prostředí. Umístěte 6 průhledných herních dílků tak, aby všechna zvířata byla zamaskována ve svém přirozeném prostředí - lední medvědi musejí »

od 479 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.