MINDOK Smart - Králičí nora
MINDOK Smart - Králičí nora

MINDOK Smart - Králičí nora

od 289 Kč
Pomozte zvířátkům najít nové domovy! Králičí rodina pro sebe hledá nový útulný domov. Na nejhezčím místě v lese ovšem chtějí bydlet i paní liška, pan jezevec a je třeba zařídit, aby je malí králíčci nerušili. Pomozte zvířátkům kopat na správných místech tak, aby všichni měli vlastní nory se samostatnými východy. Jedinečná logická hra pro hráče v každém věku. 48 rébusů od snadných po náročné. Ideální provedení pro hraní na cestách. Věk: 5+ Počet…
Hračky - Noluto
Za dopravu 55 Kč Neznámá dodací lhůta
520 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MINDOK Smart - Králičí nora
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 520 Kč
Ušetříte až: 231 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Druh: rodinné
Rok vydání: 2019
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Pomozte zvířátkům najít nové domovy! Králičí rodina pro sebe hledá nový útulný domov. Na nejhezčím místě v lese ovšem chtějí bydlet i paní liška, pan jezevec a je třeba zařídit, aby je malí králíčci nerušili. Pomozte zvířátkům kopat na správných místech tak, aby všichni měli vlastní nory se samostatnými východy. Jedinečná logická hra pro hráče v každém věku. 48 rébusů od snadných po náročné. Ideální provedení pro hraní na cestách. Věk: 5+ Počet hráčů: 1 Doba hraní: 5 min. Náročnost: Naše doporučení:

Králičí nora je jedinečná logická hra pro jednoho hráče, v níž je vaším úkolem poskládat pod zem jednotlivá zvířátka tak, aby každé mělo vlastní noru se samostatným východem a králičí rodinka byla pěkně pohromadě.

Pomozte zvířátkům najít nové domovy! Králičí rodina pro sebe hledá nový útulný domov. Na nejhezčím místě v lese ovšem chtějí bydlet i paní liška, pan jezevec a je třeba zařídit, aby je malí králíčci nerušili. Pomozte zvířátkům kopat na správných místech tak, aby všichni měli vlastní nory se samostatnými východy.

Hra obsahuje celkem 48 rébusů, jejichž náročnost roste.

Vše je zabaleno v praktické knížce s patentekem na zapnutí, takže jsou jednotlivé komponenty hry bezpečně uloženy. Díky svému provedení a velikosti hra přímo vybízí k tomu, aby se stala společníkem malých i velkých řešitelů na jejich cestách.

Hra obsahuje:

  • 48 zadání s přehledem řešení
  • kompaktní magnetickou herní desku
  • 9 magnetických herních dílků
Společenská hra pro 1 hráče, vhodné od 5 let, alespoň na 5 min hraní . Společenská hra Králičí nora z edice Smart Games je magnetická hlavolamová hra, která může potrápit nejen malé hráče. Cílem hry je vytvořit nový domov pro lesní zvířátka tak, aby měla svou vlastní noru a z ní samostatný východ. Nové bydlení hledají pan jezevec, paní liška a králičí rodinka. Pomozte jim pomocí magnetických dílků znázorňujících hlínu správně vykopat cestičku z nory ven. Hra Králičí nora obsahuje 48 rébusů různé úrovně. Je určena pro jednoho hráče ve věku od pěti let a díky jejímu provedení je ideální na cesty. Klíčové vlastnosti hry Smart - Králičí noraSpolečenská hra pro jednoho hráčeSmart hra Králičí nora je magnetická hlavolamová hra ideální na cestyCílem hry je vytvořit zvířatům noru se samostatným východemObsahuje 48 rébusů různé úrovněHra Králičí nora je pro děti od 5 let Procvičte mozkové závity se Smart GamesEdice společenských her Smart Games pomáhá dětem rozvíjet schopnost plánování, odhad

Králičí nora je hlavolamem ve 3D formátu, ve kterém mají děti za úkol najít nový domov pro králíčky. Neměli by však narušovat domov pana jezevce nebo paní lišky. Proto by bylo fajn najít správná místa se samostatnými vchody. Vyřešení 48 rébusů není tak snadné.

Přednosti:

  • rozvíjí soustředění a logickou úvahu
  • optimální pro zabavení na cestách

Kupte dětem zajímavý hlavolam!

Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 1 Průměrná délk

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.