MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen MINDOK Kronika zločinu

Deskové hry

MINDOK Kronika zločinu

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595558303397

Londýn je město hříchu. Společenská hra MINDOK Kronika zločinu vás zavede do temného světa těžkých detektivních případů. Obstojíte jako policejní vyšetřovatel? V Hyde Parku byla nalezena mrtvola mladé dívky. Šéf vám věří, takže případ přidělil právě vám. Zpočátku vše vypadá jako klasická rutina, ale něco, něco na tom celém nehraje. A právě proto si skvěle zahrajete vy i vaši parťáci. Hra pobaví až 4 soutěživce najednou. Zcela vás pohltí i díky unikátní technologii Scan & Play. více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme MINDOK Kronika zločinu

Nejlevnější nabídky

Specifikace MINDOK Kronika zločinu

Kategorie Deskové hry
Výrobce MINDOK
Nejnižší cena 634 Kč
Počet hráčů 1 - 4
Věk od 12 - 13 let

Vžijte se do role člena týmu vyšetřovatelů v současném Londýně. Právě jste opustili kancelář vrchního inspektora. V Hyde Parku byla nalezena mrtvola mladé dívky a šéf vám případ přidělil. Vypadá to jako běžná rutina, ale něco vám na celé věci nehraje. Vydejte se na místo činu a začněte vyšetřovat! Kronika zločinu je kooperativní hra, v níž řešíte zapeklité detektivní případy. Pomocí unikátní technologie Scan & Play, která propojí zážitek z deskové hry s hrou digitální, se vám otevře řada poutavých příběhů. » ... a dál?

Produkt MINDOK Kronika zločinu

MINDOK Kronika zločinu - parametry

Název produktu: MINDOK Kronika zločinu
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 634 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 265 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 1 - 4
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:


Mindok - Kronika zločinu, 1 - 4 hráči, od 12 let


Vžijte se do role člena týmu vyšetřovatelů v současném Londýně. Právě jste opustili kancelář vrchního inspektora.

V Hyde Parku byla nalezena mrtvola mladé dívky a šéf vám případ přidělil. Vypadá to jako běžná rutina, ale něco vám na celé věci nehraje.

Vydejte se na místo činu a začněte vyšetřovat! Kronika zločinu je kooperativní hra, v níž řešíte zapeklité detektivní případy. Pomocí unikátní technologie Scan & Play, která propojí zážitek z deskové hry s hrou digitální, se vám otevře řada poutavých příběhů.

Všechny případy budete řešit se stejnou sadou herního materiálu. Vyslechněte podezřelé, sbírejte důkazní materiál a usvědčte zločince v určeném časovém limitu!


Obsah:

nástěnku

17 desek lokací

4 karty specialitů

55 karet postav

52 karet důkazů a speciálních předmětů

hra vyžaduje instalaci volně dostupné aplikacePočet hráčů: 1 - 4 hráči

Věk hráčů: od 12 let

Doba hraní: 90 min
Společenská hra pro 1–4 hráče, doporučený věk od 12 let, alespoň na 90 min hraní, česká lokalizace . Vžijte se do role policejního vyšetřovatele ve společenské hře Kronika zločinu. V této hře spolu hráči musí spolupracovat, aby objasnili zapeklité případy. Vyberte si jeden ze scénářů a spusťte aplikaci. S její pomocí budete skenovat karty lokací, postav a důkazů. Až nashromáždíte dostatek důkazů a vyslechnete všechny podezřelé, vydejte se do lokace Scotland Yard. Tady bude vaším úkolem zodpovědět sérii otázek, pomocí kterých zjistíte, jak dobře jste si při vyšetřování vedli. Netradiční hra vyniká unikátní technologií Scan & Play, kde se spojí dohromady desková hra s hrou digitální. Hra Kronika zločinu u dětí rozvíjí logické myšlení a dedukci. Klíčové vlastnosti společenské hry Kronika zločinu Unikátní technologie Scan & Play Spolupracujte se svými spoluhráči na vyřešení zločinu Hra rozvíjí logické myšlení a dedukci Společenská hra Kronika zločinu je ur

Detektivní kooperativní hra, kde hráči uplatní logickou úvahu. Hráči mají za úkol v pozici vyšetřovatelů odhalit vraždu mladé dívky v Hyde Parku uprostřed Londýna. Hra vyniká možností využití unikátní technologie Scan & Play, která propojuje deskovou hru s hrou digitální, která otevvírá řadu poutavých příběhů. Různé úkoly hráči řeší se stejnou sadou herního materiálu s obvyklým postupem, kdy se zahajuje výslechem podezřelých. Posbíráním důkazních materiálů a následým usvědčením zločinců. Hráče limituje vymezený čas. Obsah balení: nástěnka, 55 karet postav 52 karet důkazů a speciálních předmětů 4 karty specialistů, 17 desek lokací pravidla hry

Kupte dětem kooperativní hru a hraejte s nimi! Vhodné p


Přidat recenzi pro MINDOK Kronika zločinu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Dino: Dostihy a sázky Junior

Dino: Dostihy a sázky Junior

Dětská varianta nejúspěšnější české hry Dostihy a sázky s přizpůsobenými pravidly pro děti. Hráči nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu. Během hry se nenásilně seznámí s hodnotou peněz a hlavně se dobře pobaví. Děti od 5 let mohou hrát »

od 243 Kč

v 18 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 539 Kč

v 7 obchodech

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 5 let, česká lokalizace, vyžaduje 2 ks AAA baterií, které nejsou součástí balení . Nejoblíbenější vzdělávací desková hra v novém kabátěDopřejte svým dětem skvělé okamžiky plné zábavy, které přináší společenská »

od 549 Kč

v 10 obchodech

Hasbro Game of Life CZSK

Hasbro Game of Life CZSK

Hra Život je desková hra, v níž nejde o nic menšího než o život, přesněji řečeno o život podle vlastních představ.Je jen na vás (a na štěstí), zda zvolíte životní cestu plnou akce, dobrodružství a nečekaných překvapení či zda se vydáte poklidnou cestou »

od 529 Kč

v 7 obchodech

MINDOK Plyšová hlídka

MINDOK Plyšová hlídka

Autor: Jerry HawthorneNáročnost: 2.39 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.7/10 (2 465 hráčů)Plyšová hlídka (Stuffed Fables) - Napínavá dobrodružství ve strašidelném světě nočních můr! Nebojácní plyšáci se vydávají do Říše zapomnění – fantastického světa »

od 1 529 Kč

v 10 obchodech

MINDOK Kronika zločinu: Rozšíření Noir

MINDOK Kronika zločinu: Rozšíření Noir

Mindok - Kronika zločinu: Noir, 1 - 4 hráčů, od 14 let Jste Sam Spader, soukromý detektiv, který vždy odhalí pravdu… každému, kdo za ni zaplatí. Los Angeles »

od 448 Kč

v 7 obchodech

Rexhry Detektiv: Po stopách zločinu

Rexhry Detektiv: Po stopách zločinu

Detektiv: Po stopách zločinu je kooperatvní detektivní hra, ve které se stáváte vyšetřovateli nově vzniklé agentruy Antares. Ve hře najdete jeden souvislý příběh rozdělený do pěti samostatných případů. Budete pátrat v archivech, navštěvovat místa činu, »

od 1 104 Kč

ve 4 obchodech

Superfarmář de luxe

Superfarmář de luxe

Společenská hra pro 2 až 4 hráče, doporučený věk od 7 do 99 let. Superfarmář je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Staňte se »

od 451 Kč

v 7 obchodech

Hasbro Cluedo

Hasbro Cluedo

Desková hra - strategická hra, pro kohokoliv, vhodné od 8 let, pro 2 až 6 hráčů, délka hry minimálně 30 min . Klíčové benefity deskové hry CluedoV napínavé hře pro celou rodinu se budete snažit dopátrat viníka vraždyK jeho odhalení vás zavede jedině »

od 247 Kč

ve 4 obchodech

Rexport Detektiv: Zločin v L.A.

Rexport Detektiv: Zločin v L.A.

První rozšíření deskovky s vlastní online databází - Detektiv: Zločin v L.A. Pro »

od 598 Kč

ve 2 obchodech

BLACKFIRE Velryby ničí svět

BLACKFIRE Velryby ničí svět

Publikace: Velryby ničí svět - karetní hra - Petr Vojtěch; Jindřich Pavlásek. Velryby ničí svět je rychlá karetní hra pro 3 - 6 velryb, které se nebojí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Dost bylo igelitových pytlíků, je čas pomstít Moby Dicka! Krásně »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Mattel Y9620

Mattel Y9620

Každé slovo se počítá, když hrajete nejpopulárnější slovní hru na světě jakou je Scrabble. Scrabble má rád snad každý. Měřit dokonalost své slovní zásoby můžete znova a znova a troufáme si říci, že se vám hraní neomrzí. Každé slovo se počítá, když hrajete »

od 859 Kč

v 1 obchodě

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 6 let, česká lokalizace . Společenská hra Lynx Rychlý jako rys od španělského výrobce Educa je akční rodinnou stolní hrou, která ukáže, kdo má nejrychlejší reakce a nejbystřejší oči. Tato skvělá hra je určena »

od 539 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.