MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

Deskové hry

MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595558302918

Fandíte deskovým hrám a hledáte pro svého potomka něco neokoukaného a vhodného? Společenská hra MINDOK Carcassonne: Big Box 2017 je určena pro 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let. Je to oblíbené desková strategická hra, kdy se hráči vydávají na dobrodružnou výpravu do okolí města Carcassone. Během hry se vytváří cesty, louky, města a hráči do nich umístí své sedláky, mnichy, lupiče a rytíře. Ti pak rozšiřují území. Hru je možné rozšiřovat, takže je stále vysoce hratelná. Délka hry je 60 minut. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

Specifikace MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

Kategorie Deskové hry
Výrobce MINDOK
Nejnižší cena 1 189 Kč
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let

Carcassonne - Big Box je speciální balení již legendární společenské hry Carcassonne. Balení obsahuje vedle základní hry také 2 velká rozšíření a další bonusy. Carcassonne Big Box dělá opravdu čest svému názvu. V obrovské krabici najdete z tzv. velkých rozšíření 2 nejoblíbenější - Hostince a katedrály a Kupce a stavitele. K tomu zde najdete minirozšíření Řeka, Opat, Létající stroje, Dopisy, Přívozy, Zlaté doly, Mág a čarodějnice, Zbojníci a Kruhy v obilí.  Jednotlivá rozšíření můžete hrát buď zvlášť se základní » ... a dál?

Produkt MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


MINDOK Carcassonne: Big Box 2017 - parametry

Název produktu: MINDOK Carcassonne: Big Box 2017
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 1 189 Kč
Maximální cena: 1 499 Kč
Ušetríte až: 310 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Speciální dárkové balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rozšířeními! Ve velké krabici najdou všichni fanoušci hry Carcassonne legendární základní hru, dvě velká rozšíření a devět malých. Obsah balení: Základní hra Carcassonne: Jihofrancouzské město Carcassone je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí v okolí Carcassonne. Vzhled krajiny je v jejich rukou a strategické rozmístění družiníků, ať už sedláků, lupičů, mnichů nebo rytířů, určuje cestu k úspěchu. Herní materiál: 72 kartiček krajiny, 1 počítadlo bodů, česká a slovenská pravidla hry, 6 bodovacích karet 50,100, 48 dřevěných figurek v 6 barvách. Rozšíření: Hostince a katedrály 18 kartiček krajiny, 6 velkých figurek družiníků Kupci a stavitelé 24 kartiček krajiny, 6 selátek, 20 žetonů zboží, 6 stavitelů Opat 6 figurek opatů Řeka 12 kartiček krajiny Létající stroje 8 kartiček krajiny, 1 kostka Přívozy 8 kartiček krajiny, 8 dřevěných přívozů Dopisy 8 kartiček dopisů, 6 figurek dam Zlaté doly 8 kartiček krajiny, 16 zlatých cihliček Mág a čarodějnice 8 kartiček krajiny, 2 dřevěné figurky Zbojníci 8 kartiček krajiny, 6 zbojníků Kruhy v obilí 8 kartiček krajiny

Mindok Carcassonne Bg Box Základní hra + 11 rozšíření Carcassonne je strategickou, velmi oblíbenou hrou, od jejíhož vydání v roce 2001 se prodalo více než milion kusů. Tentokrát vychází s novým grafickým zpracováním jako základní hra s dalšími 11 rozšířeními. Inspirováno je jihofrancouzskou krajinou kolem stejnomenného městečka. Hráči se svými kartičkami zaujímají strategické pozice kolem Carcassonne, sestavují tak okolní krajinu s družinami zahrnujícími mnichy, rytíře, sedláky a lupiče. Figurky satvějí na místa cest, řek i měst, a to tak, aby získali ve výsledku co nejvíce bodů. kdo se stane vítězem vyjde najevo po konečném sečtení. Obsah balení: 72 stavebních karet 6 bodovacích karet 50/100 48 družiníků v 6ti barvách počítací tabulka česká a slovenská pravidla

Kupte dětem strategickou hru Carcassonne! Vhodné pro děti od 7 let

Počet hráčů: 2-6

Délka hry: 35 min

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 60 min hraní, česká lokalizace . Máte rádi hru Carcassonne a nebaví vás dokupovat jednotlivá rozšíření? Zde je pro vás připravena tato společenská hra v balení Big Box 2017. Díky tomuto budete mít kompletní hru pěkně pohromadě. Takto v uceleném balení můžete hru Carcassonne vzít s sebou na hory nebo jiné pobyty, kde ji budete mít vždy připravenou ke hře. V balení Big Box 2017 najdete legendární základní hru, dvě velká rozšíření a devět malých rozšíření. S hrou Carcassonne strávíte hodiny příjemné zábavy. Klíčové vlastnosti hry Carcassonne Big Box 2017Základní hra a 11 rozšíření v Big Box 2017Carcassonne je strategická hraVytváření nových cest a městVhodná pro


Přidat recenzi pro MINDOK Carcassonne: Big Box 2017

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Mindok: Děti z Carcassonne

Mindok: Děti z Carcassonne

Carcassonne je světově známá strategická společenská hra o jihofrancouzském městě Carcassonne pověstném svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Průběh hry: Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do »

od 295 Kč

v 20 obchodech

MATTEL Padající opičky

MATTEL Padající opičky

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 5 let Doba hraní: 30 min Typ hry: ostatní dětské; rodinné Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná »

od 629 Kč

v 5 obchodech

MINDOK Carcassonne Star Wars

MINDOK Carcassonne Star Wars

Carcassonne: Star Wars je další, samostatně stojící verze populární rodinné hry Carcassonne. Tentokrát se přeneseme do světa Hvězdných válek, Impéria a Rebelů, temné a světlé strany Síly, Luka Skywalkera, Darth Vadera a všeho ostatního, co k tomu »

od 609 Kč

v 14 obchodech

Mindok: Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)

Mindok: Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)

Počet hráčů: 2 - 5 Doporučený věk: od 8 let Doba hraní: 30-45 min Typ deskové hry: rodinné; strategické Páté rozšíření hry Carcassonne. Přináší kromě nových kartiček krajiny a kartiček opatství i figurky starosty, stodoly a povozu pro každého hráče. »

od 349 Kč

v 13 obchodech

Mindok: Carcassonne - rozšíření 9 (Ovce a kopce)

Mindok: Carcassonne - rozšíření 9 (Ovce a kopce)

Stolní hra Carcassonne 9. rozšíření - Ovce a kopce. Tentokrát neuniknou pozornosti hráčů šťavnaté pastviny v okolí Carcassonne. Kdo vyšle svého pastýře na tu správnou louku, může pak v klidu čekat, až se mu seběhne celé stádo, pěkně ovečka za ovečkou. Ale »

od 318 Kč

v 16 obchodech

Mindok: Carcassonne - rozšíření 6 (Král, hrabě a řeka)

Mindok: Carcassonne - rozšíření 6 (Král, hrabě a řeka)

Šesté rozšíření hry Carcassonne. Jedná se o sbírku řady minirozšíření vydaných v průběhu postupného rozvoje hry Carcassonne. Jednotlivá rozšíření se dají do hry přidat dohromady nebo každé zvlášť. Obsahuje minirozšíření: Král a loupeživý »

od 349 Kč

v 5 obchodech

Mindok: Carcassonne rozšíření 4 - Věž

Mindok: Carcassonne rozšíření 4 - Věž

Počet hráčů: 2 - 6Doporučený věk: od 8 letDoba hraní: 30-45 minTyp hry: Rodinné; StrategickéČtvrté rozšíření hry Carcassonne. Hráči mají nyní také příležitost stavět do výšky - stavět věže. S tím se samozřejmě pojí také funkce strážných, kteří z věže »

od 295 Kč

v 11 obchodech

Mindok: Carcassonne - rozšíření 3 (Princezna a drak)

Mindok: Carcassonne - rozšíření 3 (Princezna a drak)

Třetí rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurku draka, který může létat nad poli a cestami, městy i kláštery. Jeho pouhá přítomnost budí hrůzu sedláků, rytířů i lupičů, kteří se pak bezhlavě utíkají schovat k ostatním družiníkům svého pána. Dalším »

od 295 Kč

v 12 obchodech

MINDOK Carcassonne – Cirkus 10. rozšíření

MINDOK Carcassonne – Cirkus 10. rozšíření

Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcassonne, které vychází již pouze v nové grafické podobě. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale i pyramidy »

od 329 Kč

ve 4 obchodech

Mindok: Carcassonne - rozšíření 8 (Mosty a hrady)

Mindok: Carcassonne - rozšíření 8 (Mosty a hrady)

Osmé rozšíření hry Carcassonne. Mosty přinášejí nové možnosti při stavbě cest. I cesta, která do této chvíle nemohla být dostavěna, se může pomocí vysokého mostu překlenout přes město nebo louku a pokračovat dále. Malá města, která do této chvíle »

od 379 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.