Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

Knihy

Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

Hodnocení: 0x
  • 4

Vysoká hra – mýtus nenávratného - Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček Kniha Vysoká hra – mýtus nenávratného, jejímiž editory jsou Jakub Hlaváček a Miloslav Topinka, navazuje na předchozí kompletní knižní vydání všech čtyř čísel časopisu Le Grand Jeu / Vysoká hra v českém překladu (Malvern, 2017). Zahrnuje texty Rogera ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55713
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Vysoká hra
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

Specifikace Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 267 Kč

Kniha - autor Jakub Hlaváček; Miloslav Topinka, 360 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Kniha Vysoká hra – mýtus nenávratného, jejímiž editory jsou Jakub Hlaváček a Miloslav Topinka, navazuje na předchozí kompletní knižní vydání všech čtyř čísel časopisu Le Grand Jeu / Vysoká hra v českém překladu (Malvern, 2017). Zahrnuje texty Rogera Gilbert-Lecomta, Reného Daumala a Rollanda de Renéville, účastníků skupiny Vysoká hra, jež nebyly publikovány ve stejnojmenné revue, texty věnované jednomu z největších malířů » ... a dál?

Produkt Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra - parametry

Název produktu: Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 267 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vysoká hra – mýtus nenávratného - Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček Kniha Vysoká hra – mýtus nenávratného, jejímiž editory jsou Jakub Hlaváček a Miloslav Topinka, navazuje na předchozí kompletní knižní vydání všech čtyř čísel časopisu Le Grand Jeu / Vysoká hra v českém překladu (Malvern, 2017). Zahrnuje texty Rogera Gilbert-Lecomta, Reného Daumala a Rollanda de Renéville, účastníků skupiny Vysoká hra, jež nebyly publikovány ve stejnojmenné revue, texty věnované jednomu z největších malířů dvacátého století Josefu Šímovi, zakládajícímu členu Vysoké hry (zejména texty Rogera Gilbert-Lecomta a Věry Linhartové), dále eseje, vzpomínky, svědectví a studie o Vysoké hře, jejím významu, myšlenkové a básnické síle, od P. Mineta, L. Pierre-Quinta, A. Pravdové a B. Schmitta, Rollanda de Renéville a M. Thivoleta, text Věry Linhartové o vztahu Vysoké hry a Richarda Weinera, dopisy či úryvky z korespondence mezi R. Gilbert-Lecomtem, R. Daumalem, M. Henrym, R. Weinerem, R. Vaillandem a P. Minetem. Publikaci doprovázejí medailony členů a spolupracovníků Vysoké hry a fotografie, jejichž autorem je Artür Harfaux. Zařazené texty dokládají, že Vysoká hra, jejímž základním krédem byla „Vzpoura – Zjevení“, neustálé zpochybňování jakékoli jistoty, soustavné rozrušování hranic vnímání a myšlení, pokus o zásadní proměnu člověka, jako se motýl prodírá kuklou, snaha dotknout se neznáma, stát se vidoucím a přepadnout mimo poezii, jež se tak stává prostředkem k dosažení nejzazšího poznání, představuje jedno z největších duchovních dobrodružství dvacátého století, dodnes stejně naléhavé a inspirativní. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie | Světová poezie od Malvern naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Miloslav Topinka, Jakub Hlaváček: Vysoká hra

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.