Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloslav Stingl: 2012

Knihy

Miloslav Stingl: 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Miloslav Stingl, V knize se stručným názvem 2012 etnolog Miloslav Stingl vypráví o starověké civilizaci Mayů a jejich kalendáři, který předpovídá konec světa. Prorockých zpráv o konci světa se během lidských dějin objevila celá řada. Žádná neměl takovou oporu v přesných výpočtech jako datum 21. prosince 2012. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Jaké má kniha
2012
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miloslav Stingl: 2012

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 243 Kč

Publikace: 2012 - Mayové, jejich civilizace a zánik světa - Miloslav Stingl. Mayové, jejich civilizace a zánik světa, který předpověděliCestovatel, etnolog a spisovatel Miloslav Stingl se v této knize vydává za tajemstvím indiánských měst a indiánských pyramid. Představuje jejich civilizaci jako nesmírně vyspělou, což platí zejména o Mayích, jimž věnuje nejvíce pozornosti, neboť je považuje za nejpozoruhodnější a nejinteligentnější z kultur předkolumbovské Ameriky. Čtení o Mayích je velmi aktuální, neboť na 21. » ... a dál?

Produkt Miloslav Stingl: 2012

Miloslav Stingl: 2012 - parametry

Název produktu: Miloslav Stingl: 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 282 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Miloslav Stingl, V knize se stručným názvem 2012 etnolog Miloslav Stingl vypráví o starověké civilizaci Mayů a jejich kalendáři, který předpovídá konec světa. Prorockých zpráv o konci světa se během lidských dějin objevila celá řada. Žádná neměl takovou oporu v přesných výpočtech jako datum 21. prosince 2012. Staří Mayové byli vynikajícími astronomy, jejichž přesnost při výpočtech oběžných drah nebeských těles je srovnatelná s výpočty, kterých dosahujeme dnes za pomocí moderních přístrojů. Známý český cestovatel a etnograf Miloslav Stingl , který celý svůj život poznával domorodé kultury a doslova jej zasvětil poznávání indiánů. V knize 2012 vzdává hold mayské civilizaci, na svou dobu nesmírně vyspělé. Zabývá se legendami Mayů, které souvisí s jejich dokonalým kalendářem. Objevují se v nich katastrofické představy, které se týkají především astronomických jevů. Hovoří například o Černé hvězdě, která se má objevit. V jedné vystupuje nebeský krokodýl, který chrlí obrovské množství vody. Ovšem hlavní úlohu roku 2012 spatřuje v duchovní očistě. Znamená konec světa jen změnu v zaznamenávání času, asi jako když na Silvestra otočíme kalendář? Nebo čeká lidstvo spirituální obnovení energie? Přijde biblický armagedon nebo se prostě probudíme do nového vánočního dne? Miloslav Stingl v knize 2012 něco málo napoví. Druh sortimentu : Kniha, 2012 Mayové, jejich civilizace a zánik světa, Jazyk : Čeština, Počet stran : 296 2012 - Mayové, jejich civilizace a zánik světa - Miloslav Stingl. Mayové, jejich civilizace a zánik světa, který předpověděli Cestovatel, etnolog a spisovatel Miloslav Stingl se v této knize vydává za tajemstvím indiánských měst a indiánských pyramid. Představuje jejich civilizaci jako nesmírně vyspělou, což platí zejména o Mayích, jimž věnuje nejvíce pozornosti, neboť je považuje za nejpozoruhodnější a nejinteligentnější z kultur předkolumbovské Ameriky. Čtení o Mayích je velmi aktuální, neboť na 21. 12. 2012 předpověděli zánik světa... Cestopis potěší všechny příznivce cestování, především zájemce o staré indiánské kultury předkolumbovské Ameriky. Miloslav Stingl se řadí mezi nejpřekládanější české autory. V jeho knihách se cestovatelské prožitky prolínají se snahou o popularizaci nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti etnologie 2012 - Mayové, jejich civilizace a zánik světa - Miloslav Stingl od nakladatelství v kategorii | | | Amerika | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.