Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu

Knihy osobnosti a fakta

Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu

Hodnocení: 1x
  • 4

, Čtenáři v České i Slovenské republice znají autora, Miloslava Pajera, z jeho publikovaných prací, mapujících zejména bojovou činnost 311. čs. bombardovací peruti v letech druhé světové války v britském vojenském letectvu – Křídla míří na Německo, Wellingtony nad Biskají i Nad moři a oceánem. V knize KŘÍDLA PRO ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Křídla pro vítězství a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu koupíte i tady

Specifikace Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 396 Kč

Čtenáři v České i Slovenské republice znají autora, Miloslava Pajera, z jeho publikovaných prací, mapujících zejména bojovou činnost 311. čs. bombardovací peruti v letech druhé světové války v britské ... a dál?

Produkt Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu

Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu - parametry

Název produktu: Miloslav Pajer: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 396 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 294 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Čtenáři v České i Slovenské republice znají autora, Miloslava Pajera, z jeho publikovaných prací, mapujících zejména bojovou činnost 311. čs. bombardovací peruti v letech druhé světové války v britském vojenském letectvu – Křídla míří na Německo, Wellingtony nad Biskají i Nad moři a oceánem.

V knize KŘÍDLA PRO VÍTĚZSTVÍ A POVÁLEČNOU OBNOVU se autor tentokrát zaměřil na některé dosud méně známé skutečnosti válečné služby československých letců v RAF u servisně technických a přepravních jednotek i jednotek pomocné letecké dopravy, především pak na válečnou službu československých letců u britských jednotek Velitelství dopravního letectva RAF – Transport Command. Zabývá se též problematikou formování čs. vojenského i civilního dopravního letectva v letech druhé světové války a krátce po jejím ukončení. Také posledním úkolem 311. čs. bombardovací peruti, po ukončení válečných operací v Evropě převedené ke službě mezi jednotky britského vojenského dopravního letectva, spočívajícím v přepravě čs. vojenských osob, materiálu i civilních repatriantů z území Velké Británie do osvobozené vlasti. A konečně i reorganizací této letecké jednotky v ČSR a jejím přezbrojením v domácích poválečných mírových podmínkách. Druh sortimentu : Kniha, Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Publikace: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu - Českoslovenští letci u dopravních jednotek RAF a ve vojenském poválečném dopravním letectvu ČSR (1940-1950) - Miloslav Pajer. Publikace: Křídla pro vítězství a poválečnou obnovu - Českoslovenští letci u dopravních jednotek RAF a ve vojenském poválečném dopravním letectvu ČSR (1940-1950) - Miloslav Pajer. Unable to connect to the remote server Svět křídelKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.