Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu

Učebnice/Odborná literatura

Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu

Hodnocení: 1x
  • 4

Manuál k daňovému řádu vyšel poprvé před dvěma roky. Kniha byla velmi dobře přijata odbornou veřejností, která oceňuje zejména její praktické pojetí, srozumitelnost a provázanost komentářů k daňovému řádu na ostatní hmotně-právní daňové předpisy. Po bezmála dvou letech přicházejí autoři s aktualizovaným vydáním, v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu koupíte i tady

Specifikace Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 576 Kč

Manuál k daňovému řádu vyšel poprvé před dvěma roky. Kniha byla velmi dobře přijata odbornou veřejností, která oceňuje zejména její praktické pojetí, srozumitelnost a provázanost komentářů k daňovému řádu na ostatní hmotně-právní daňové předpisy. Po bezmála dvou letech přicházejí autoři s aktualizovaným vydáním, v němž zúročili každodenní práci s komentovanými tématy. Kniha je doplněna o nové praktické poznatky, řeší problémy, které vznikly při aplikaci daňového řádu v daňových » ... a dál?

Produkt Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu

Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu - parametry

Název produktu: Miloslav Kopřiva: Manuál k daňovému řádu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 576 Kč
Maximální cena: 681 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Manuál k daňovému řádu vyšel poprvé před dvěma roky. Kniha byla velmi dobře přijata odbornou veřejností, která oceňuje zejména její praktické pojetí, srozumitelnost a provázanost komentářů k daňovému řádu na ostatní hmotně-právní daňové předpisy. Po bezmála dvou letech přicházejí autoři s aktualizovaným vydáním, v němž zúročili každodenní práci s komentovanými tématy. Kniha je doplněna o nové praktické poznatky, řeší problémy, které vznikly při aplikaci daňového řádu v daňových řízeních, přináší metodická stanoviska orgánů daňové správy a stovku nových rozsudků Nejvyššího správního soudu.

Dále pak tato publikace reaguje na legislativní vývoj dané problematiky a komentuje změny účinné od roku 2013. Jde zejména o samotnou novelu daňového řádu, o novelu občanského soudního řádu (a její významný dopad do jednotlivých oblastí vymáhání daňových nedoplatků) a o dopady na uplatňování jednotlivých institutů daňového řádu zákonem o Finanční správě České republiky (místní příslušnost, delegace, nahlížení do spisu, zahájení řízení, účinnost plné moci, převedení přeplatku na nedoplatek, vznik Odvolacího finančního ředitelství s celostátní působností apod.). Všechny tyto změny jsou v knize podrobně komentovány. Obsah: Přehled daňového řádu - str. 4 Přehled zkratek právních předpisů - str. 10 Úvodem - str. 13 Jak číst daňový řád - str. 14 Daňový řád - str. 20 Vyhláška č. 382/2010 Sb., o náhradě ušlého výdělku a náhradě hotových výdajů při správě daní - str. 884 Vyhláška č. 383/2012 Sb., o kolkových známkách - str. 887 Pokyn D-349 (čj. 43/128 673/2010-431), kterým se stanovuje formát a struktura datové zprávy, jejímž prostřednictvím je činěno podání specifikované v § 72 odst. 1 zákona č. 280/2009 Sb., a která je zároveň odesílána správci daně prostřednictvím datové schránky - str. 890 Pokyn GFŘ-D-12 (čj. 40753/12-3411-011654) o finančních úřadech, jejich územních pracovištích a o umístění spisu nebo jeho příslušné části - str. 891 Pokyn GFŘ-D-13 (čj. 40779/12-3411-011654) ke změně umístění spisů v rámci finančního úřadu - str. 922 Výklad k jednotlivým ustanovením zákona, rozdíly proti zákonu o správš daní a poplatků, judikatura, příklady. kniha, Manuál k daňovému řádu, Miloslav Kopřiva, Jaroslav Novotný, Sagit Miloslav Kopřiva; Jaroslav NovotnýSagitKniha, čeština, 928 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.