Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Elektronika III. - učebnice - 2. vydání - Miloslav Bezděk. Třetí díl z řady učebnic elektroniky nazvaný Elektronika III je určen pro 4. ročník průmyslových škol, integrovaných středních škol a učilišť a to pro obory kódu začínající číslicí 26. Obsah učiva je koncipován jak pro potřeby učení, tak pro zasvěcení do dané ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Třetí díl z řady učebnic elektroniky nazvaný Elektronika III je určen pro 4. ročník průmyslových škol, integrovaných středních škol a učilišť a to pro obory kódu začínající číslicí 26. Obsah učiva je koncipován jak pro potřeby učení, tak pro zasvěcení do dané tématiky vysvětlováním principů. Učební text je rozdělen do čtyř částí. První část se věnuje záznamu a kompresi obrazových dat popisuje magnetický záznam obrazu, videorekordér, videokamery a záznamová média v nich používané, digitální fotoaparát, » ... a dál?

Produkt Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání

Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání - parametry

Název produktu: Miloslav Bezděk: Elektronika III. - učebnice - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 316 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Elektronika III. - učebnice - 2. vydání - Miloslav Bezděk. Třetí díl z řady učebnic elektroniky nazvaný Elektronika III je určen pro 4. ročník průmyslových škol, integrovaných středních škol a učilišť a to pro obory kódu začínající číslicí 26. Obsah učiva je koncipován jak pro potřeby učení, tak pro zasvěcení do dané tématiky vysvětlováním principů. Učební text je rozdělen do čtyř částí. První část se věnuje záznamu a kompresi obrazových dat – popisuje magnetický záznam obrazu, videorekordér, videokamery a záznamová média v nich používané, digitální fotoaparát, paměťové karty nejen pro digitální fotoaparáty a na konci kapitoly jsou vysvětleny základy komprese dat. Druhá část je věnována optoelektronice – optoelektronickým součástkám, je zde vysvětlen princip fotovoltaiky, elektroluminiscence (LED diody) a polovodičových laserů. Dále je pojednáno o zobrazovacích jednotkách a optických snímačích. Ke konci kapitoly je pojednáno o optoelektronických komunikačních systémech, tj. optická vlákna, princip přenosu světla optickými vlákny, technologie vlnového dělení WDM a bezdrátové optické sítě. Třetí část popisuje systémy přenosu dat – vznik a přenos informace, analogový a digitální přenos, přenosová média, zabezpečení dat při přenosech, topologii komunikačních a počítačových sítí, základní typy komutací, techniky slučování signálů a toků dat. V poslední části jsou popsány technologie využívané při přenosech dat. Čtvrtá část se věnuje pevným, mobilním a satelitním telefonním sítím. Najdete zde podkapitoly analogová telefonní síť, hovor v digitální síti, sítě ISDN, přenosy ADSL. Následují mobilní telefony – popis sítě GSM 900, 1800, mobilní rádiové sítě 3G a sítě pro přenos dat po mobilních sítích a popis technologií tento přenos umožňujících. Na konci je popsána nastupující technologie LTE. Elektronika III. - učebnice - 2. vydání - Miloslav Bezděk od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | Elektrotechnika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.