Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele

Učebnice/Odborná literatura

Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějepis 8 s komentářem pro učitele - Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek. Nový, kompletně přepracovaný titul nahrazuje v ucelené řadě Dějepis 6–9 původní učebnici o novověku. Obsahové členění i rozsah učiva a tudíž i celková návaznost zůstaly více méně zachovány, pouze se učebnice rozšířila o období do roku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele koupíte i tady

Specifikace Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 145 Kč

Nový, kompletně přepracovaný titul nahrazuje v ucelené řadě Dějepis 6–9 původní učebnici o novověku. Obsahové členění i rozsah učiva a tudíž i celková návaznost zůstaly více méně zachovány, pouze se u ... a dál?

Produkt Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele

Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele - parametry

Název produktu: Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek: Dějepis 8 s komentářem pro učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějepis 8 s komentářem pro učitele - Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek. Nový, kompletně přepracovaný titul nahrazuje v ucelené řadě Dějepis 6–9 původní učebnici o novověku. Obsahové členění i rozsah učiva a tudíž i celková návaznost zůstaly více méně zachovány, pouze se učebnice rozšířila o období do roku 1914, aby tak nové zpracování dějin novověku lépe odpovídalo požadavkům současné společnosti. Zohledňuje výrazně problematiku každodenního života, otázku postavení žen, rasovou problematiku v dějinách apod. Získané poznatky jsou prakticky procvičovány a upevňovány v pracovním sešitě. Nová je didaktická podpora učebnice. Barevně odlišené glosy pro učitele v učitelské verzi učebnice obsahují metodické poznámky, odpovědi na kontrolní otázky, vysvětlivky, odkazy na mezipředmětové a meziročníkové vztahy, na odbornou literaturu, zajímavosti apod. Dějepis 8 s komentářem pro učitele - Miloš Trapl, Jaroslava Traplová, Ondřej Hýsek od nakladatelství PRODOS spol. s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : PhDr. Arnošt Skoupý CSc., Mgr. Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová, doc. PhDr. Jana Burešová CSc., PaedDr. Dalimila Hodaňová, prof. PhDr. Miloš Trapl CSc., Druh sortimentu : Kniha, Dějepis 8 s komentářem pro učitele, Jazyk : Čeština, Počet stran : 144


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.