Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi

Učebnice/Odborná literatura

Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Kardiologie pro interní praxi - Táborský Miloš Kardiologie pro interní praxi Nová učebnice, která bude vaším průvodcem v aktuálních kardiologických otázkách transformovaných do každodenní jak klinické tak ambulantní praxe. Kardiologie spolu s onkologií patří mezi nejvíce se dynamicky rozvíjející obory medicíny a tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Jaké má kniha
Kardiologie pro interní..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi koupíte i tady

Specifikace Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 355 Kč

Nová učebnice, která bude vaším průvodcem v aktuálních kardiologických otázkách transformovaných do každodenní jak klinické tak ambulantní praxe. ... a dál?

Produkt Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi

Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi - parametry

Název produktu: Miloš Táborský: Kardiologie pro interní praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 355 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kardiologie pro interní praxi - Táborský Miloš Kardiologie pro interní praxi Nová učebnice, která bude vaším průvodcem v aktuálních kardiologických otázkách transformovaných do každodenní jak klinické tak ambulantní praxe. Kardiologie spolu s onkologií patří mezi nejvíce se dynamicky rozvíjející obory medicíny a tak je někdy velmi obtížné sledovat změny, které nastávají v doporučených postupech v oblasti diagnostiky, farmakologické i nefarmakologické léčby kardiovaskulárních onemocnění. Za klíčové považujeme orientovat se v oblasti moderní antikoagulační léčby v primární i sekundární prevenci tromboembolických příhod u pacientů s fibrilací síní. Neméně zajímavou a překotně se vyvíjející problematikou je protidestičková léčba u nemocných s akutním koronárním syndromem a současný pohled na kombinaci obou výše zmíněných terapií. Rádi bychom vás seznámili také se stále aktuální problematikou léčby srdečního selhání, kde cítíme velmi rychlý nárůst počtu pacientů. Rovněž budeme informovat o léčbě hypertenze a přehodnocení významu katetrizační renální denervace v léčbě rezistentní hypertenze. Problematiku doplňujeme otázkami léčby fibrilace síní, významem telemedicínských postupů pro kardiologii a vnitřní lékařství, nezapomínáme ani na právní aspekty nového občanského zákoníku pro každodenní lékařskou praxi. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Mladá fronta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.